برخورد دادستان نظرآباد با مغازه دار توهین کننده به اتباع افغان

دادستان نظرآباد,اخبار اجتماعی,خبرهای اجتماعی,حقوقی انتظامی
رئیس سازمان بسیج رسانه استان البرز از ورود دادستان نظرآباد به تخلف نژادپرستانه یک مغازه دار و برخورد با وی خبر داد و گفت: بسیج رسانه نظرآباد در اقدامی آگاهانه و رسانه ای، مانع ادامه رفتار نژادپرستانه یک مغازه دار شد.

ابراهیم نوروزی فر، رئیس سازمان بسیج رسانه استان البرز در گفت و گو با خبرنگار گفت: یک مغازه دار در شهرستان نظرآباد با حرکتی غیر اخلاقی با نصب یک برگه بر شیشه مغازه خود مانع ورود افغان ها به مغازه شده که این مطلب در شبکه های رسانه ای خارجی بازتاب پیدا کرده است.

 

رئیس سازمان بسیج رسانه استان البرز با محکوم کردن رفتارهای نژاد پرستانه، عنوان کرد: استان البرز یکی از استان های مهاجر پذیر به ویژه در بحث مهاجران افغانی است که همواره در بعضی نقاط البرز به ویژه نظرآباد، ساوجبلاغ و اطراف کرج زندگی می کنند.

 

نوروزی فر تصریح کرد: شبکه های رسانه ای خارجی با انتشار یک کلیپ در فضای مجازی از حرکت دور از اخلاق این مغازه دار، سوء استفاده کردند و منش و مهمان نوازی ایرانی ها را زیر سؤال بردند؛ بسیج رسانه شهرستان نظرآباد با آگاهی از این فضای رسانه ای ایجاد شده، زمینه ورود دادستانی شهرستان نظرآباد را به این مسأله فراهم می کند.

 

وی با بیان اینکه با حکم دادستانی با این مغازه دار متخلف برخورد شد، مطرح کرد: بخشی از شهداء مدافع حرم افغان ها هستند که همرزم نیروهای مدافع حرم ایرانی در صحنه نبرد با داعش حضور پیدا کردند و این مطلب گویای ارادت و برادری ایرانی ها و افغانی ها به یکدیگر است.

  31 اردیبهشت 1398
بخش : البرز / قضاییه
کد خبر: 63520
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز