توقیف کامیون‌های حامل ۱۰۰۰ کارتن انواع ژل و مواد ضدعفونی کننده/ ۲ نفر بازداشت شدند

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان البرز,اخبار اجتماعی,خبرهای اجتماعی,حقوقی انتظامی
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان البرز از توقیف کامیون‌های حامل ۱۰۰۰ کارتن انواع ژل و مواد ضدعفونی کننده در استان البرز در یک استان دیگر خبر داد.

علی اکبر مختاری در گفت‌وگو با تسنیم در کرج اظهار داشت: کامیون‌های حامل انواع ژل و مواد ضدعفونی کننده با همکاری مشترک اداره کل اطلاعات استان البرز و  استان سمنان توقیف شد.

 

وی افزود: این میزان مواد ژل و ضدعفونی کننده قرار بود که با قیمت بالاتر به‌دست مردم برسد که با اطلاعات به‌دست آمده توقیف شد.

 

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان البرز با بیان اینکه این اقلام به قیمت مصوب به‌دست مردم با نظارت متولیان امر می‌رسد بیان کرد: یک خودرو از محصولات این شرکت در استان البرز و خودروی دیگر این واحد در استان سمنان توقیف شد.

 

مختاری با بیان اینکه در این پرونده دو نفر بازداشت شدند گفت: تحقیقات در مورد این پرونده ادامه دارد پرونده این اقلام به تعزیرات حکومتی استان البرز ارسال شده است.

  16 اسفند 1398
بخش : البرز / قضاییه
کد خبر: 66580
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز