در اردبیل
گسترش همكاريهاي علمي و آموزشي بین جهاددانشگاهی و بسيج جامعه پزشکی سپاه حضرت عباس(ع)

به منظور مشاركت و بهره‌برداري از توانايي‌هاي پژوهشي و مشاورهاي و گسترش همكاريهاي علمي و آموزشي، تفاهم‌نامه بين جهاد دانشگاهي اردبيل و بسيج جامعه پزشکی سپاه حضرت عباس(ع) استان منعقد شد.

به گزارش ساجد خبر ، این تفاهم‌نامه که به امضای دکتر محمد نوری، رئیس بسيج جامعه پزشکی سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل و دکتر رامز نصیری صالح، رئیس جهاددانشگاهی واحد اردبیل رسید تدوين سياست‌ها و تدابير لازم جهت به كارگيري ظرفيت بخش‌هاي مختلف جهاددانشگاهی به منظور پاسخگويي به نيازمنديها و مطالبات علمي و آموزشي حال و آينده بسيج پزشکی پیش‌بینی شده است.

لازم به ذکر است که برگزاری کارگاه و‌ نشست‌های علمی، دوره‌های آموزشی، بازديد علمي، سمینار و همایش‌های مشترک، اجراي پروژه‌هاي تحقيقاتي مشترك، حمايت از پايان‌نامه‌هاي دانشجويان به‌ويژه تحصيلات تكميلي، چاپ و انتشار كتاب و استفاده از توان علمي اعضاي هيات علمي از دیگر مفاد تفاهم‌نامه مذکور می باشد.

 

  2 بهمن 1394
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز