رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان اردبیل:
مؤثرترین ابزار مقابله با دشمن روش‌های هنری متعهدانه است
هنرمندان متعهد بسیجی متعهدانه وارد کارزار می‌شوند

به گزارش ساجد خبر از اردبیل ، عظیم دشتی رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان اردبیل در جلسه ستاد برگزاری مراسمات ایام‌الله دهه فجر انقلاب اسلامی که با حضور مدیران انجمن‌های ادبی و هنری و کانون‌های سازمان بسیج هنرمندان استان اردبیل برگزار شد، اظهار کرد: به میمنت سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی برنامه‌های متنوع هنری و ادبی از قبیل جشنواره شعر انقلاب، اختتامیه جشنواره فرهنگی هنری دانش‌آموزی، کارگاه‌های تخصصی رشته‌های مختلف هنری نمایشگاه‌های عکس، خوشنویسی، محافل ادبی و خاطره‌گویی توسط کانون‌های بسیج هنرمندان شهرستان‌های استان و انجمن‌های هنری و ادبی سازمان بسیج هنرمندان استان اجرا می‌شود.

دشتی به هدف انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: هدف انقلاب اسلامی حفظ استقلال سیاسی، اقتصادی و نفی هرگونه سلطه و آزادی فکری و فرهنگی کشور در مقابل تهاجمات گسترده بیگانگان، برقراری حکومت اسلامی و ارائه تصویری جدید و زنده از حاکمیت مذهب است.

وی در ادامه سخنان خود گفت: حضرت امام (ره) به عنوان رهبر و سکاندار انقلاب برای نیل به اهداف مبارزاتی خود و حفظ استقلال سیاسی، اقتصادی و حاکمیت ارزش‌های دینی شیوه‌های سیاسی و الگوهای خاصی را برگزیده بود که برگرفته از فقه پویای شیعه و تاریخ پرافتخار اسلام بود.

رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان اردبیل بیان کرد: هیچ قدرتی نمی‌تواند آسیبی بر آرمان‌های تبیین و ترسیم شده انقلاب اسلامی وارد کند چرا که ملت ایران برای حفظ استقلال همه‌جانبه خود صدها هزارنفرازبهترین فرزندانشان را تقدیم کردند و همچون کوه استوار برسرعهد وپیمان خود با شهدا و امام شهدا هستند و از آرمان‌های بلند معمار کبیر انقلاب اسلامی صیانت می‌کنند.

وی تصریح کرد هنرمندان متعهد بسیجی در مورد تبیین و تبلیغ حقایق انقلاب شکوهمند اسلامی وظایف سنگین و خطیری به دوش دارند و در انجام این مأموریت خطیر و سنگین، خستگی‌ناپذیر و متعهدانه وارد کارزار می‌شوند.

 

 

  3 بهمن 1394
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز