استانداراردبیل در جشن قرآنی نور:
قرآن ، درمان واقعی
فرد پایبند به قرآن باید در گفتارش نرمی کلام را مورد توجه قرار دهد

به گزارش ساجد خبر از اردبیل ، استانداراردبیل گفت: همگان با رجوع به قرآن برای دردهای ناعلاج سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و... خود به دنبال دوا و درمان واقعی باشند.

مجید خدابخش استانداراردبیل درجشن قرآنی نور ، توجه به آیات قرآن را درسازندگی حیات طیبه راه‌گشا معرفی نمود و اظهارکرد: ما در سایه قرآن و توجه به اصول معرفی شده از سوی خداوند متعال در این کلام نورانی می‌توانیم زندگی بهتری را تجربه کنیم.

مجید خدابخش با بیان اینکه استان اردبیل از استان‌های موفق در پرورش و تربیت چهره‌های قرآنی است که می‌تواند حرکت رو به جلو و امیدوارکننده‌ای را داشته باشد، گفت: در سال‌های اخیر از این استان چهره‌های قرآنی برتر در سطح ملی و بین‌المللی بروز و ظهور پیدا کردند که ضروری است ارزش این داشته‌ها و سرمایه‌های‌مان را بیشتر و بهتر بدانیم.

وی تصریح کرد: در سال‌های اخیر تلاش‌های خوبی در ترویج و توسعه فرهنگ قرآنی انجام شده و همچنان با توسعه و تقویت این مبانی به راحتی‌ می‌توانیم زمینه‌های حل بسیاری از مشکلات و گره‌های اجتماعی را فراهم کنیم.

او برگزاری جشنواره‌های قرآنی  را در ترویج و توسعه فرهنگ قرآنی بسیار مؤثر و راه‌گشا توصیف کرد و افزود: فردی که پایبند به قرآن و اصول دینی است باید در گفتارش نرمی کلام را مورد توجه قرار دهد تا با تلطیف روابط و مناسبات بکوشد تا قول احسن، معروف، کریم و صدیق را که در قرآن تاکید شده در ارتباطات اجتماعی خود به کار گیرد.

  11 بهمن 1394
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز