رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان اردبیل:
میدان دادن به هنرمندان متعهد برای پیشبرد اهداف متعالی انقلاب اسلامی
تکیه برمردم و فرهنگ اصیل خود ، رهایی از یوغ مستکبران و زورگویان عالم

به گزارش ساجد خبر از اردبیل ، رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان اردبیل گفت: رهبر فرزانه ایران اسلامی به هنر ارزش واقعی قائل شد واین هنر را در خدمت انقلاب قرار داد وبا میدان دادن به هنرمندان متعهد وبها دادن به این قشر فرهیخته از هنر آنان برای پیشبرد اهداف متعالی انقلاب اسلامی استفاده کرد.

عظیم دشتی رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان اردبیل در مراسم جشن انقلاب اعضای کانون بسیج هنرمندان شهرستان اردبیل اظهار کرد : وظیفه هنرمندان در صیانت از آرمانها و ارزش‌های انقلاب اسلامی بسیار مهم است و همه باید برای تقویت فرهنگ اصیل ایرانی اسلامی تلاش کنند که در این راستا تلاش و جدیت نخبگان جامعه نیز افزایش یابد.

عظیم دشتی گفت: باید با چشم بصیرت و تدبیر مواظب باشیم  که دشمنان برای مردم ما هم چنین نسخه‌هایی پیچیده‌اند که در صورت هوشیاری مردم این نسخه‌ها باطل می‌شوند.

وی با بیان اینکه ممکن است نسخه فرهنگی دشمنان برای خودشان یک نسخه نجات بخش و آرام بخش باشد افزود: این نسخه ممکن است برای دیگرانی که فرهنگ مخصوص به خود را دارند بعنوان یک داروی کشنده و مهلک باشد و منجر به عقب ماندگی این کشوها گردد.

او تصریح کرد : استعمارگران همیشه تلاش می‌کنند فرهنک خود را بعنوان یک فرهنگ برتر , پیش ببرند وعامل پیشرفت  وترقی برای سایر جوامع معرفی کنند وآنان را ازفرهنگ غنی خویش دور نمایند.

وی افزود : بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی با قیام الهی خود این باور واعتقاد را در بین مسلمانان جهان ایجاد کرد که می‌توان با تکیه برمردم و فرهنگ اصیل خود بر سرنوشت خویش حاکمیت کرد واز یوغ مستکبران و زورگویان عالم رهایی جست.

  17 بهمن 1394
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز