رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان اردبیل:
تبیین آرمان‌های انقلاب اسلامی با ابزار هنر از وظایف مهم هنرمندان
شعر بهترین وسیله برای کمک به تبیین انقلاب اسلامی است

به گزارش ساجد خبر از اردبیل ، رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان اردبیل گفت: یکی از وظایف مهم هنرمندان در مقطع کنونی  تبیین آرمان‌های انقلاب اسلامی با ابزار هنر است که شعر بهترین وسیله برای کمک به تبیین انقلاب اسلامی  است.

عظیم دشتی رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان اردبیل که در آئین جشن انقلاب در آبی‌بیگلوی نمین اظهار داشت: جوانان برومند ایران اسلامی با سلاح ایمان و بصریت می‌توانند در شکل‌گیری تمدن بزرگ اسلامی مؤثر باشند که به قطع و یقین نیاز به  کمک  فکری نسل‌های اول و دوم انقلاب دارند و باید این نسل انقلابی تجارب خویش را در اختیار این نسل فرهیخته قرار دهند.

عظیم دشتی گفت: ایام‌الله دهه فجر انقلاب اسلامی فرصت مغتنمی است که وضعیت کشور دوران رژیم طاغوت و دستاوردهای انقلاب اسلامی به نسل جوان که تشنه شنیدن حقایق هستند بیان شود.

وی بیان کرد: به یقین انقلاب اسلامی ایران بزرگترین رویداد سیاسی و فرهنگی در دوره معاصر است که با هوشمندی و رهبری پیامبرگونه حضرت امام خمینی (ره) شکل گرفت و دودمان بزرگترین و ستمکارترین طاغوت زمان را ویران ساخت و ملت ایران را از ظلمات وتارکی به روشنی رهنمون ساخت.

او یادآورشد: جای شگفتی بود که قبل از وقوع انقلاب اسلامی درآمدهای حاصل از فروش نفت به جای عمران و آبادانی کشور و صرف بهبود زندگی مردم ، برای رفاه مردم کشورهای اروپایی مصرف می‌شد و مردم این مرز و بوم در فقر و فلاکت و نداری زندگی می‌کردند و جای خوشحالی است که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی درآمدهای ملی در اختیار عمران و آبادانی کشور قرار گرفته است و در جای جای سرزمین پهناور ایران اسلامی نشانی از خدمات نظام به وفور یافت می‌شود.

  19 بهمن 1394
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز