رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان اردبیل
22 بهمن سرفصلی برجسته در تاریخ سیاسی ایران
انقلاب اسلامی ایران معجزه قرن بیستم

به گزارش ساجد خبر از اردبیل ، رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان اردبیل گفت:  22 بهمن سرفصلی برجسته در تاریخ سیاسی ایران و نقطه عطف در روند مبارزات ملت ایران  ثبت و ضبط شده است و گذر زمان هیچ گونه تاثیری بر کم رنگ شدن این روز تاریخی نگذاشته است.

عظیم دشتی رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان اردبیل در هفتمین جشنواره شعر بسیج استان اردبیل اظهار کرد: عظمت وشکوه رویداد انقلاب اسلامی باعث شد که دشمنان ملت شریف ایران نسبت به روند پیشرفت پرشتابان این انقلاب بی‌تفاوت نباشند و با انواع مکر, حیله و نقشه سعی در منحرف کردن مسیر این انقلاب کردند که خوشبختانه حضور  مردم در دفاع از آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی توطئه‌های دشمنان را نقش بر آب کرده است.

عظیم دشتی گفت: کمتر کسی تصور می‌کرد که رژیم دیکتاتور شاهنشاهی با آن ارتش منظم و دست نخورده خود و دارا بودن سازمان مخوف ساواک با دست خالی انقلابیون مسلمان از هم پاشیده شود و نظام جمهوری اسلامی برخاسته از اراده مردم بتواند جایگزین آن بشود.

وی تصریح کرد: به واقع باید پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران را معجزه قرن بیستم دانست.

او ابراز داشت:  هفتمین جشنواره شعر بسیج استان با فصل شعر عاشقانه و عارفانه کار خود را شروع کرد و با فصل  شعر کودک و نوجوان و شعر آیینی به کار خود ادامه داد و با فصل شعر انقلاب و دفاع مقدس به ایستگاه آخر رسید.

وی اظهار کرد: فصل چهارم هفتمین دوسالانه شعر بسیج استان با موضوع‌های آرمان‌ها و ارزش‌های اسلامی و انقلابی شامل شعر دفاع مقدس، ادبیات پایداری و بیداری اسلامی، ولایت و رهبری انقلاب، سبک زندگی ایرانی و اسلامی، شعر اجتماعی، افشای جنایات گروهک‌های تکفیری در غرب آسیا  و تحریف اسلام ناب محمدی(ص) برگزار شد که تعداد 165 اثر توسط 53 نفر شاعر از سراسر استان  به دبیرخانه جشنواره ارایه شده بود که 5 اثر به عنوان آثار برگزیده و 15 اثر برای چاپ در کتاب توسط هیئت داوران جشنواره انتخاب شد.

رئیس ستاد برگزاری هفتمین جشنواره استانی شعر بسیج استان اردبیل بیان کرد: داوری و کارشناسی این فصل از هفتمین جشنواره شعر بسیج به عهده اسکندر نجفی, محمد فرید و یدالله پورعبدالحسین بود که بر اساس  نظر و آراء تیم داوری آثار  سولماز صادق‌زاده, رحیم اسدالهی, ابوالفضل محبی, ملاحت نادری و سودابه رفیق ایران به عنوان آثار برتر شناخته شد.

این مقام مسئول  گفت: آثار برگزیده چهار فصل هفتمین جشنواره شعر بسیج  در کتابی تحت عنوان نغمه‌های عارفانه گردآوری شده و در آینده نزدیک از این کتاب رونمایی می شود.

 

  22 بهمن 1394
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز