پیام قدردانی به دنبال خلق حماسه مردم استان اردبیل
مردم ایران پاسدارارزش‌ها وآرمان‌های انقلاب اسلامی
مردم در مسیر تداوم انقلاب اسلامی عزتمندانه حرکت می‌کنند

به گزارش ساجد خبر از اردبیل ، نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه اردبیل و استاندار اردبیل در پیامی اعلام کردند مردم ایران در پاسداشت نعمت بزرگ انقلاب به صحنه آمدند تا بار دیگر نشان دهند که پاسدار حریم ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی هستند.

به دنبال خلق حماسه مردم استان اردبیل در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه اردبیل و استاندار در پیامی مشترک با قدردانی از حضور آحاد مردم در راهپیمایی عید بزرگ انقلاب اعلام کردند

که اراده ملت ایران در اثبات حقانیت خود زمینه‌ای را فراهم کرده تا دشمنان و بدخواهان را به زانو درآورند.

در بخشی از این پیام آمده است: در حالی این انقلاب وارد سی و هفتمین سال عمرش شد که با وجود همه هجمه‌ها و تهدیدهای استکبار جهانی امروز نهال روییده شده سال 57 به درختی تنومند تبدیل شده که میوه آن باعظمت و در عین حال شیرین است.

در پیام امام جمعه و استاندار اردبیل تاکید شده است: امروز ملت ایران با تکیه بر سه مولفه ایمان، اراده حضور مردم در صحنه و رهبری شایسته در مسیر تداوم انقلاب اسلامی عزتمندانه حرکت می‌کنند تا همه آزادی‌خواهان از سیره و ثمره این حرکت بالنده بیشتر و بهتر استفاده کنند.

در این پیام آمده است: نشانه آشکار این عزت و عظمت گرایش امت‌های آزادی‌خواه برای الگوگیری از انقلاب اسلامی است که همواره تداوم دارد و در این مسیر هیچ وقت خستگی‌ها و تهدیدها معنا ندارد.

 

  24 بهمن 1394
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز