دبیر جبهه ایستادگی استان اردبیل:
عدم نگرانی در انسجام و وحدت اصولگرایان استان اردبیل
به زودی لیست نهایی احزاب اصولگرا در اختیار رسانه‌ها قرار می‌گیرد.

به گزارش ساجد خبر از اردبیل ، دبیر جبهه ایستادگی استان اردبیل گفت: به هیچ وجه نگرانی و دغدغه در انسجام و وحدت اصولگرایان در استان اردبیل وجود ندارد و احزاب اصولگرا با قدمتی طولانی تلاششان بر این است تا لیست شایسته‌ای را برای مشارکت بالای مردم ارائه کنند.

حبیب کوهی دبیر جبهه ایستادگی استان اردبیل اظهار کرد: در جریان همراهی احزاب اصولگرا که همه طیف‌ها را شامل می‌شود، سعی بر این است تا بدون ادعای خاص روی گزینه‌ها تعامل و همفکری شده و بهترین و شایسته‌ترین کاندیداها برای انتخابات مجلس از پنج حوزه انتخابیه استان اردبیل انتخاب شده و معرفی شود که امیدواریم این لیست با اقبال مردم نیز روبه‌رو شود.

حبیب کوهی گفت: ما نه تنها در تقابل با سایر گروه‌ها نیستیم بلکه امیدواریم دیگر فعالان این عرصه به نظر جمعی احزاب اصولگرا احترام قائل شده و به این مجموعه‌های همیشه فعال در عرصه سیاسی بپیوندند.

وی بیان کرد: با تشکیل آخرین جلسه هماهنگی احزاب اصولگرا به زودی لیست نهایی در اختیار رسانه‌ها قرار می‌گیرد تا حضور پرشور مردم در انتخابات با رأی دادن به گزینه‌های اصلح را شاهد باشیم.

او تصریح کرد: این لیست متفاوت از ائتلاف اصولگرایان است چرا که احزاب به هیچ وجه حاضر نیستند لیست ائتلاف اصولگرایان را که عده‌ای در یک اتاق کوچک نسبت به آن تصمیم‌گیری کرده و بدون همراهی احزاب اصولگرا آن اسامی را معرفی کردند، قبول ندارند.

  25 بهمن 1394
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز