هشداررئیس ائتلاف احزاب اصولگرای استان اردبیل:
تلاش برخی افراد برای قومی و قبیله ای کردن انتخابات مجلس در استان
حداقل به صورت تماس تلفنی موافقت کاندیدای مذکور را می گرفتید.

به گزارش ساجد خبر از اردبیل ، رئیس ائتلاف احزاب اصولگرای استان اردبیل نسبت به تلاش برخی افراد برای قومی و قبیله ای کردن انتخابات مجلس در استان هشدار داد.

حبیب کوهی رئیس ائتلاف احزاب اصولگرای استان اردبیل در ادامه اظهار کرد: بدون شک اتخاذ این نوع سیاست های غیر حرفه ای به سود استان نخواهد بود.

حبیب کوهی با بیان اینکه احزاب فعال و شناسنامه دار اصولگرا در استان تحت سئوال و فشار افکار عمومی قرار دارند ادامه داد: کسانی که بدون داشتن شفافیت لازم کار، سیاسی و انتخاباتی کرده و در محافلی با عنوان معتمدان اصولگرا اقدام به بستن لیست کرده و با این کار احزاب شناسنامه دار اصولگرا را هم زیر سئوال برده اند ، پاسخ دهند که با چه معیار و ساز و کاری لیست مذکور را بسته وشتابزده به افکار عمومی ارایه داده اند؟

کوهی با بیان اینکه دکتر مسعود گنجی سخنگوی ائتلاف احزاب اصولگرای استان است  گفت: افراد دخیل در اعلام لیست انتخاباتی « شورای عالی ائتلاف اصول‌گرایان » اصولا نمی توانند میثاق نامه ای با کاندیداها امضا کنند چون بدون شناسنامه سیاسی فعالیت می کنند و حرف ما این است که حداقل به صورت تماس تلفنی موافقت کاندیدای مذکور را می گرفتید ...

کوهی ادامه داد: قبل از اعلام لیست مذکور ، جلسه ای با حضور دبیران 13 حزب فعال اصولگرا در استان و رئیس شورای ائتلاف معتمدین اصولگرا برگزار شد و در آن جلسه پس از رای گیری از نمایندگان احزاب اصولگرا ، کاندیداهای منتخب مشخص شدند و قرار شد حمایت اشخاص غیر حزبی و معتمدین اصولگرا نیز گرفته شود اما با کمال تعجب به یکباره دیدیم دوستان بدون اطلاع و موافقت ما لیست دیگری منتشر کرده اند.

رئیس جبهه ایستادگی در ادامه گفت: اگرچه بزرگان اصولگرا در تهران نیز با تاکید بر محوریت احزاب ، بر لزوم وحدت و معرفی لیست واحد تاکید دارند و ما نیز در اردبیل خواهان وحدت هستیم اما متاسفانه شایسته نبود که بدون اطلاع دبیران تمامی احزاب اصولگرا در اردبیل لیستی ارائه شود.

کوهی تاکید کرد: اگرچه تمامی افراد دخیل در لیست مذکور و کاندیداهایی که از آنها نام برده شده است مورد احترام ما هستند اما ما تابع کار اصولی و رای اکثریت هستیم و با توجه به بررسی های کارشناسی انجام گرفته با ساز وکار مشخص ، به زودی لیست کامل تر و قوی تری را به افکار عمومی اعلام خواهیم کرد.

 

  27 بهمن 1394
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز