استاندار سابق اردبیل:
روحیه استکبارستیزی مشکل این کشور نیست بلکه مشکل اصلی اختلاف طبقاتی است
ما دیگر فرصت آزمون و خطا نداریم بلکه باید واقع‌بینانه در حل مشکلات تلاش کنیم.

به گزارش ساجد خبر از اردبیل ، استاندار سابق اردبیل گفت: نه تنها تقویت روحیه استکبارستیزی مشکل این کشور نیست بلکه مشکل اصلی اختلاف طبقاتی است که عده‌ای به آن دامن زده و سعی می‌کنند تا این اختلاف طبقاتی تشدید شود.

اکبر نیک‌زاد استاندار سابق اردبیل در نشست خود در مناطق 13گانه اردبیل اظهار کرد: همه امروز بر این باورند که مهم‌ترین چالش و مشکل این کشور چه در مناطق شهری و چه مناطق روستایی بیکاری است و باید این درد ناعلاج با تدبیری مناسب علاج شده و دامنه مشکلات آن به حداقل برسد.

اکبر نیک‌زاد گفت: ما دیگر فرصت آزمون و خطا نداریم بلکه باید واقع‌بینانه در حل مشکلات تلاش کنیم.

ی در مورد فعالیت احزاب و بازنگری قانونی احزاب، بیان کرد: بنده در جلسات کمیسیون شوراها در بررسی فعالیت احزاب حضور داشتم و بر این باورم میدان حرکت و فعالیت احزاب باید گسترده‌تر باشد تا آنها بتوانند با دامنه‌ای وسیع زمینه جلب مشارکت بیشتر مردم را فراهم کنند.

استاندار سابق اردبیل با بیان اینکه احزاب باید مطالبات مردم را در صحنه‌های سیاسی، اجرایی، و قانون‌گذاری پیگیری کند، گفت: پاسخگو بودن مسئولان خواسته مردم از شاکله فعالیت احزاب است که باید نتایج آن را به خوبی مشاهده کنیم.

نیک‌زاد ادامه داد: بیش از 15 جلسه در ارتباط با بررسی وضعیت احزاب در کمیسیون امور شوراها جلسه گذاشتند و خروجی نظرات اندیشمندان و محققان این بود که حزب نباید متکی به شخص بوده بلکه باید پویایی حزب مورد توجه قرار گیرد.

وی عنوان کرد: این احزاب هستند که با لیست خود در عرصه انتخابات می‌توانند شفاف‌تر و روشن‌تر در عرصه انتخابات حضور پیدا کرده و به جای آنکه عده‌ای بخواهند آدرس غلط به مردم بدهند خود احزاب ورود پیدا کرده و مردم را به عرصه حضور در انتخابات تشویق و ترغیب کنند.

او تصریح کرد: هر چه قدر احزاب در میدان رقابت‌ها و فعالیت‌ها حضور پیدا کنند خروجی آن به نفع کشور بوده و این فعالیت‌ها جلوی انحصارطلبی‌ها را خواهد گرفت.

  1 اسفند 1394
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز