مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه شهرستان اردبیل:
نفوذ دشمنان در قالب جنگ نرم
امنیت و عزت کشور را مدیون خون شهدا و رهبری مدبرانه امام راحل و مقام معظم رهبری هستیم.

به گزارش ساجد خبر از اردبیل ، مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه شهرستان اردبیل گفت: دشمنان با شکست در 8 سال جنگ نظامی اکنون به هجمه‌های فرهنگی در قالب جنگ نرم روی آورده‌اند و از این طریق تلاش می‌کنند تا در نظام اسلامی و خانواده‌ها نفوذ کرده و به آرمان‌ها و ارزش‌های نظام ضربه بزنند.

حجت‌الاسلام حسین نوری مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه شهرستان اردبیل در یادواره شهدای شهرهیراظهارکرد: ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت راهکار غلبه بر توطئه‌های دشمنان و هجمه‌های فرهنگی آنها است.

حجت‌الاسلام حسین نوری گفت: باید تمامی مسئولان و متولیان و همه مردم تلاش کنند تا با همکاری و مشارکت همه‌جانبه آرمان‌ها و ارزش‌های شهدای والامقام را به نسل امروزی منتقل کنند تا از این طریق آنها را در برابر هجمه‌های دشمنان ایمن‌سازی کنیم.

وی با اشاره به رشادت‌ها و جانفشانی‌های شهدای والامقام و ایثارگران در 8 سال دفاع مقدس بیان کرد: باید برای ادای دین به شهدا و پاسداشت یاد و خاطره آنها تلاش کنیم تا فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه بسط و گسترش داده و ارزش‌ها و آرمان های شهدای والامقام را بیش از گذشته در جامعه ترویج دهیم.

او تصریح کرد: دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران از روزهای آغازین انقلاب همواره به دنبال ایجاد خدشه و خلل در مسیر اهداف و آرمان‌های آن بودند.

حسین نوری تصریح کرد: برپا کردن جنگ 8 ساله با حمایت و پشتیبانی کشورهای قدرتمند نمونه‌ای از تلاش‌های دشمنان در مسیر تزلزل در نظام بود که با هوشیاری و آگاهی مردم و حضور در میدان‌های جنگ حق علیه باطل ایران اسلامی در این جنگ پیروز میدان شد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه شهرستان اردبیل خاطرنشان شد: ایران اسلامی یکی از امن‌ترین کشورهای جهان است و این امنیت و عزت کشور را مدیون خون شهدا و رهبری مدبرانه امام راحل و مقام معظم رهبری هستیم.

 

  1 اسفند 1394
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت گاز استان گلستان شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز