جانشین ستاد انتخابات استان اردبیل:
راه یابی منتخبین به خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی با آرای مردمی

به گزارش ساجد خبر از اردبیل ، جانشین ستاد انتخابات استان اردبیل گفت: با آرای مردمی آیت‌الله سیدحسن عاملی و آیت‌الله سیدفخرالدین موسوی ننه‌کران از حوزه اردبیل به مجلس خبرگان راه یافتند.

ماریا موسوی جانشین ستاد انتخابات استان اردبیل اظهار کرد: در این دوره از انتخابات مجلس خبرگان رهبری از حوزه استان اردبیل آیت‌الله سیدحسن عاملی با 382 هزار و 765 رای منتخب نخست مردم استان شد و آیت‌الله سیدفخرالدین موسوی ننه‌کران نیز با 257 هزار و 590 رای به عنوان دومین منتخب مردم راهی مجلس خبرگان رهبری شدند.

ماریا موسوی دررابطه با رای انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان گفت: برای مجلس دهم از حوزه انتخابیه اردبیل، نیر، نمین و سرعین 42 کاندیدا رقابت کردند تا از مجموع آرای 478 شعبه اخذ رأی صدیف بدری با 87 هزار و 784 رأی به عنوان نفر اول و رضا کریمی با کسب 76 هزار و 839 رأی به عنوان نفر دوم راهی مجلس دهم شدند.

ماریا موسوی تصریح کرد: ‌از این حوزه انتخابیه محمد فیضی با کسب 62 هزار و 457 رأی به عنوان نفر سوم و حجت‌الاسلام سید کاظم موسوی با کسب 55 هزار و 511 رأی به عنوان نفر چهارم به دور دوم راه پیدا کردند.

پیش از این از حوزه انتخابیه گرمی میرحمایت میرزاده، از حوزه انتخابیه مشگین‌شهر ولی ملکی و از حوزه انتخابیه خلخال و کوثر بشیر خالقی به بهارستان راه پیدا کرده بودند.

اما در حوزه انتخابیه پارس‌آباد و بیله‌سوار نیز با راهیابی ایرج بیگدلو و شکور پورحسین این دو منتخب مردم به دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی راه پیدا کردند.

 

 

  10 اسفند 1394
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت گاز استان گلستان شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز