بشیر خالقی منتخب مردم خلخال و کوثر در مجلس دهم:
خواست مردم از منتخبان ، پایبندی به اصول ، ارزش‌های اسلامی ، انقلابی و تداوم خط ولایت
لایحه برنامه ششم توسعه ، رویکرد اقتصاد مولد و توجه به معاش و عزت هر ایرانی

به گزارش ساجد خبر از اردبیل ، منتخب مردم خلخال و کوثر در مجلس دهم گفت: مردم از منتخبان خود در کنار پایبندی به اصول، ارزش‌های اسلامی و انقلابی و تداوم خط ولایت رونق اقتصادی، رفاه و بهبود معیشت و توجه به خواسته‌های منطقی در مسیر عزت و سربلندی روزافزون می‌خواهند تا در مجلس آینده بتوان راهکارها و حرکت‌های منطقی را در دستور کار قرار داد.

بشیر خالقی منتخب مردم خلخال و کوثر در مجلس دهم اظهار کرد: مجلس دهم با توجه به حضور افراد با تجربه و متخصص در حوزه‌های مختلف می‌تواند به یک مجلس ارزشی و انقلابی با توانمندی‌ها و کارایی‌های شایسته تبدیل شود تا یک حرکت مقبول و پسندیده در مسیر تداوم پیش‌برد اهداف نظام اسلامی به وجود آید.

بشیر خالقی گفت: شاخصه‌های مجلس دهم باید مطالبات حقیقی مردم در حل مشکلات اقتصادی و معیشتی باشد.

وی تصریح کرد: باید مجلس دهم را با یک دوراندیشی و حرکت مقبول و پسندیده به یک مجلس کارآمد در رونق‌بخشی به اقتصاد و معیشت توصیف کرده و زمینه حرکت مقبول و پسندیده در این حوزه فراهم آید.

اوبیان کرد: در مجلس آینده با توجه به بررسی لایحه برنامه ششم توسعه فرصت استثنایی برای منتخبان مردم به وجود می‌آید تا با رویکرد اقتصاد مولد و توجه به معاش و عزت هر ایرانی زمینه‌ای فراهم آید تا مشکلات و نارسایی‌ها از قبیل رکود اقتصادی، بیکاری و چالش‌های پیش‌روی منطقه‌ای و بین‌المللی را با آرامش، عقلانیت و دوری از هرگونه افراط و تفریط به سرانجام رساند.

 

  11 اسفند 1394
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز