مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان اردبیل:
کاروان سفرنامه سلامت کشور ، خدمات‌رسان اقشار مختلف استان اردبیل
کاروان سفرنامه سلامت با حضور پزشکان متخصص و هنرمندان کشوری

به گزارش ساجد خبر از اردبیل ،  مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان اردبیل گفت: کاروان سفرنامه سلامت سازمان داوطلبان جمعیت هلال‌احمر کشور با هدف ارائه خدمات‌رسانی به اقشار مختلف استان اردبیل اعم از خدمات درمانی و پیراپزشکی با حضور پزشکان متخصص و داوطلب جمعیت استان اردبیل ارائه خدمات می‌کنند.

بهرام غیبی مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان اردبیل در جلسه هماهنگی حضور این کاروان در شهرهای اردبیل،‌ نیر و گرمی اظهار کرد: در شهرستان اردبیل روز شنبه این کاروان از ساعت 14 تا 18 در محل پارک جنب شهرداری، محله سلمان‌آباد حضور پیدا می‌کنند.

غیبی افزود: در شهرستان نیر 16 اسفندماه این کاروان از ساعت 14 تا 18 در محل پارک شهرداری نیر و 17 اسفندماه نیز کاروان سفرنامه سلامت در گرمی از ساعت 14 تا 18 عصر در محل فضای سبز مقابل جمعیت هلال‌احمر شهرستان گرمی حاضر شده و به ارائه خدمات پزشکی و پیراپزشکی به صورت رایگان می‌پردازند.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد‌: در این کاروان دندان‌‌پزشکان، چشم‌پزشکان و روان‌پزشکان حضور دارند و در شهرستان‌های یاد شده به هموطنان‌مان ارائه خدمات رایگان می‌کنند.

وی تصریح کرد: خدمات ارائه شده به صورت رایگان و از 15 تا 17 اسفندماه با حضور مسئولان و هنرمندان کشوری و استانی در شهرهای اردبیل، نیر و گرمی اجرا می‌شود.

 

  12 اسفند 1394
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز