امام جمعه اردبیل:
خواست شهداء ، وحدت ، همدلی در جامعه در مسیر عمران، آبادانی و عزت
آنهایی که با شعار آزادی و دموکراسی پا به منطقه گذاشتند ، نتیجه حرکت‌شان کشتار مردم مظلوم و بی‌دفاع

به گزارش ساجد خبر از اردبیل ، امام جمعه اردبیل گفت: ما امروز باید قدر سرمایه‌های مادی و معنوی خودمان را بدانیم و با وحدت و همدلی در جامعه در مسیر عمران، آبادانی و عزتی که خواست شهدا بود با تمام وجود گام برداریم.

 آیت‌الله سید حسن عاملی امام جمعه اردبیل دریادواره شهدای دانشجو دراردبیل اظهار کرد: ما در این 37 سال هزینه‌های گزافی را در دفاع از اسلام و انقلاب پرداخت کردیم ولی به رغم بالا بودن این هزینه‌ها هرگز از اهداف و آرمان‌های خود پا عقب نگذاشتیم و همواره ثابت کردیم که در مسیر عزتمندانه‌ای گام برمی‌داریم که هیچ ابرقدرتی نمی‌تواند عزت و شرافت ما را مخدوش کند.

آیت‌الله سید حسن عاملی گفت: دشمن این خیال خام را به گور می‌برد که این ملت دست از نهضت عظیم ارزشی و اسلامی خود بردارد چرا که جمهوری اسلامی ایران نه براساس مبانی ظاهری و مادی بلکه بر معیار حقیقت اسلام ناب مدافع تمام دستاوردها و سرمایه‌هایی است که در این سال‌ها به دست آورده است.

وی بیان کرد: به برکت نفس پرخیر و برکت امام، هوشیاری ملت و هدایت‌های امام‌گونه مقام معظم رهبری در سال‌های اخیر نظام جمهوری اسلامی ایران لحظه‌ای از آرمان بلند خود عقب‌نشینی نکرده و تنازلی از اهداف،‌ برنامه‌ها و رویکردهای خود نداشته است.

او ابراز داشت: آنهایی که با شعار آزادی و دموکراسی پا به منطقه گذاشتند امروز نتیجه حرکت‌شان کشتار مردم مظلوم و بی‌دفاعی است که دل هر انسانی را به درد می‌آورد.

  12 اسفند 1394
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز