شهردار اردبیل:
استقبال از بهار، استقبال از میهمانان و مسافران نوروزی
به اولین مسافر و گردشگر ورودی به استان در سال‌ جدید هدایایی را تقدیم می‌کنیم.

 به گزارش ساجد خبر از اردبیل ، شهردار اردبیل گفت: در کنار تنظیفات عمومی و اجرای طرح استقبال از بهار و همچنین خانه‌‌تکانی شهری سعی می‌کنیم در ورودی‌های شهر فضایی را فراهم کنیم تا استقبال گرمی از میهمانان و مسافران نوروزی انجام شود.

حمید لطف‌اللهیان شهردار اردبیل، اظهار کرد: به اولین مسافر و گردشگر ورودی به استان در سال‌ جدید هدایایی را تقدیم می‌کنیم و در کنار آن سعی می‌کنیم با سوغاتی‌های استان از آنها پذیرایی کنیم.

لطف‌اللهیان از برگزاری آیین‌های سنتی تکم‌گردانی و جشن‌های باستانی نوروز به همراه ایجاد کمپ‌های موقت برای مسافران و گردشگران خبر داد و افزود: با لکه‌گیری و زیباسازی پارک‌ها و فضاهای عمومی، بهبود روشنایی معابر و آماده کردن حریم رودخانه بالیقلو با آرایش منظم و مرتب زمینه‌ای را فراهم می‌کند تا شهر اردبیل پذیرای میهمانان و مسافران نوروزی باشد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: با توجه به پایان ایام فاطمیه و آغاز جشن و سرور مناسبت‌های ملی و مذهبی در ایام آغازین سال سعی داریم تا جشن‌ها و برنامه‌های مناسبتی این ایام را در فضاها و اماکن عمومی شهر اردبیل انجام دهیم.

او تصریح کرد: به مانند سال‌های گذشته در نوروز 95 نیز با هدف آشنایی مسافران و گردشگران خارجی با جاذبه‌های دیدنی تاریخی، طبیعی و فرهنگی اردبیل تورهای اردبیل‌گردی را در طول روز در چهار نوبت از بقعه شیخ‌ صفی‌الدین اردبیلی برگزار می‌کنیم.

 

  15 اسفند 1394
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز