فرمانده لشکر عاشورا آذربایجان‌شرقی:
بزرگ‌ترین قدرت نرم نظام اسلامی ، قدرت پشتیبانی ملت از انقلاب و دستاوردهای آن است
شهدای جامعه پزشکی در سنگرهای دفاع از انقلاب و دوران دفاع مقدس اسباب سربلندی شدند.

به گزارش ساجد خبر از اردبیل ، فرمانده لشکر عاشورا آذربایجان‌شرقی گفت: دشمنان امروز به خوبی می‌دانند که بزرگ‌ترین قدرت نرم نظام اسلامی قدرت پشتیبانی ملت از انقلاب و دستاوردهای آن است.

سردارغلام‌‌عسگر کریمیان فرمانده لشکر عاشورا آذربایجان‌شرقی در یادواره شهدای دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل اظهار کرد: شهدای جامعه پزشکی در سنگرهای دفاع از انقلاب چه در نهضت به ثمر نشستن انقلاب و چه در ایام دوران دفاع مقدس با حضورشان اسباب سربلندی در پشت جبهه‌های جنگ شدند.

سردارغلام‌‌عسگرگفت: شهدای این مکتب شهدای بر حق و اقتداکننده به سید و سالار شهیدان امام حسین (ع) هستند که تنها با نیت خالص دفاع از انقلاب پا به عرصه گذاشتند.

وی با بیان اینکه خون شهدا به این کشور عزت و سربلندی واقعی بخشیده است، ادامه داد: هیچ وقت این عزت، سربلندی و اقتدار پایمال نمی‌شود چرا که از جنس ایثار، گذشت و ماندگاری ملت در صحنه است.

او ابراز داشت: با به ثمر نشستن انقلاب اسلامی بعد از سال‌ها رنج و مرارت مجاهدان انقلاب اسلامی، از روز پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون دشمن با همه کینه‌توزی و بدخواهی به میدان آمده تا نهضت مردمی انقلاب اسلامی را در مسیر حرکت خود به انحراف بکشاند.

وی با بیان اینکه 98 درصد مردم ایران پشتیبان پیروزی انقلاب اسلامی بوده و با همین اراده و عزم راسخ در این 37 سال از نظام اسلامی و خط ولایت دفاع کردند، گفت: دشمن با اهداف تخریب، تضعیف، تحریف و براندازی نظام اسلامی در این سال‌ها وارد میدان شده تا به آرمان بلند و مقدس جمهوری اسلامی ایران خدشه و ضربه وارد کند.

فرمانده لشکر عاشورای آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه با پیروزی انقلاب اسلامی ملت‌های آزادی‌خواه به رویش جوانه‌های امید و حرکت بالنده دل بسته و در نقطه مقابل دشمنان و ایادی کفر به هر وسیله‌ای خواسته‌اند تا این انقلاب را در نقطه تضعیف و تزلزل قرار دهند، افزود: دوستان و دشمنان امروز معترف هستند که این انقلاب بیدی نیست که با این بادهای بی‌جهت بلرزد.

 

 

  15 اسفند 1394
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز