استانداراردبیل درجلسه کمیسیون هماهنگی امورتعزیرات استان اردبیل:
مردم با دسترسی راحت میوه عید خود را خریداری کنند
دستگاه‌های اجرایی ویژه ایام نوروز استان آماده میزبانی از مسافران در این ایام هستند.

به گزارش ساجد خبر از اردبیل ، استاندار اردبیل گفت: توزیع میوه شب عید توسط سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل به قیمت دولتی سال قبل به انجام رسید که باید با بررسی مشکلات و با توجه به تجربه سال قبل در این کار، ارائه میوه شب عید به مردم تسهیل شده و هم‌استانی‌ها بتوانند با دسترسی راحت میوه مورد نیاز خود را خریداری کنند.

مجید خدابخش استانداراردبیل درجلسه کمیسیون هماهنگی امور تعزیرات استان اردبیل اظهارکرد: خوشبختانه میوه مورد نیاز مردم استان اردبیل برای عید توسط سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل خریداری شده و در حال حاضر در سردخانه‌های استان نگهداری می‌شود که امیدواریم به موقع توزیع این میوه‌ها در بین مردم شروع شود تا هیچ‌گونه نگرانی در این رابطه رخ ندهد.

مجید خدابخش گفت: با توجه به فرارسیدن سال جدید باید نظارت بر مراکز خدماتی، مسافربری، اقامتی و پذیرایی در استان اردبیل افزایش یابد تا مسافرانی که اردبیل را به عنوان مقصد سفر خود انتخاب می‌کنند، با خاطره‌ای خوب این استان را ترک کنند.

وی گفت: خوشبختانه به منظور تسهیل ورود و خروج مسافران نوروزی به سطح استان اردبیل، اسکان به موقع و ایمن، تدارک خدمات رفاهی و گردشگری و جلوگیری از هر نوع حوادث ناگواری در سطح استان اکیپ‌ها و دستگاه‌های اجرایی ویژه ایام نوروز استان آماده میزبانی از مسافران در این ایام هستند.

او ابرازداشت: به منظور نزدیک بودن ایام نوروز تمامی دستگاه‌ها و ارگان‌های مسافرتی استان اردبیل آماده ارائه خدمات به مسافران نوروزی هستند.

 

  16 اسفند 1394
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز