مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل:
فاصله بین گفتار وعمل به دین ، سبب سردرگمی نسل جوان و نوجوان
دو اصل راستگویی و امانتداری نمودهای عینی دین است که باید در جامعه نهادینه‌ شوند.

به گزارش ساجد خبر از اردبیل ، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: در جامعه بین گفتار وعمل به دین فاصله افتاده و این مسئله سبب سردرگمی نسل جوان و نوجوان شده است.

حجت‌الاسلام مهدی ستوده مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل در همایش گرامیداشت هفته تربیت اسلامی و امور تربیتی در اردبیل اظهارکرد: دو اصل راستگویی و امانتداری نمودهای عینی دین است که باید در جامعه نهادینه‌ شوند.

حجت‌الاسلام مهدی ستوده گفت: انتظار می‌رود در این زمینه مسئولان مربوطه به‌ویژه در نهاد آموزش و پرورش که در ارتباط مستقیم با قشر آینده‌ساز کشور بوده، اقدامات اساسی را انجام دهند.

وی بیان کرد: برای اینکه بتوانیم الگوی مناسب دینی برای افراد جامعه معرفی کنیم ضروری است تا بین گفتار و کردارمان هماهنگی وجود داشته باشد تا این امر تاثیرگذاری مناسبی در بین نوجوانان و جوانان داشته باشد.

مصطفی کافی معاون پرورشی و فرهنگی اداره‌کل آموزش و پرورش استان اردبیل نیز در مراسم اظهارکرد: نبود مهندسی در برنامه‌های فرهنگی و موازی‌کاری در دستگاه‌های مختلف جزو آسیب‌های فرهنگی در استان اردبیل به‌شمار می‌رود.

مصطفی کافی با تاکید بر اهمیت مسائل فرهنگی و تربیتی در جامعه گفت: متاسفانه برخی از مسئولان دغدغه تربیتی و فرهنگی ندارند و این امر سبب کم‌رنگ شدن مسائل در این حوزه شده که این امر آسیب‌های مختلفی را به‌دنبال دارد و باید در این زمینه حساسیت ویژه‌ای در جامعه ایجاد شود.

 

 

  16 اسفند 1394
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز