استاندار اردبیل خبرداد :
نقشه منطقه آزاد تجاری اردبیل در هیات دولت تصویب می شود
نقشه منطقه آزاد تجاری اردبیل در هیات دولت تصویب می شود

استاندار اردبیل گفت: نقشه منطقه آزاد تجاری، صنعتی استان اردبیل تهیه شده و بزودی در هیات دولت به تصویب خواهد رسید.

به گزارش صیدنیوز ، مجید خدابخش افزود: این نقشه به هیات دولت ارسال شده و به احتمال زیاد در دولت تصویب و به مجلس شورای اسلامی ارجاع می شود.

وی با اشاره به تعیین محدوده منطقه آزاد تجاری، صنعتی استان اردبیل افزود: در ابتدا به محدوده تعیین شده این منطقه ایراد گرفته شد و سرعین و مشگین شهر را از محدوده حذف کردند سپس گرمی را هم حذف کرده بودند اما محدوده آن با پیگیری نمایندگان در حدود 40 هزار هکتار تعیین و نقشه اش هم مشخص شد .

استاندار اردبیل گفت: بخاطر اینکه محدوده منطقه آزاد زیاد بود و شهرستان های دیگر هم در این محدوده بودند نام آن را بعنوان منطقه آزاد استان اردبیل مطرح کردند البته برای تغییر نام آن هم نمایندگان می توانند در کمیسیون مربوطه پیگیری کنند .

خدابخش قابلیت های مغان را در ایجاد منطقه آزاد بی نظیر دانست و افزود: وجود کشت و صنعت مغان، اراضی پایاب سد خداآفرین و فرودگاه مغان موقعیت این منطقه را دو چندان کرده است.

وی در خصوص بهره مندی دستگاه های اجرایی از اسناد خزانه اسلامی افزود: همه دستگاه ها می توانند از این صندوق استفاده کرده ومطالبات پیمانکاران را ازاین طریق پرداخت کنند.

  28 شهریور 1395
بخش : اردبیل / اقتصادی
کد خبر: 54779
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز