عامل انتشار فیلم خصوصی شهروند گیلانی دستگیر شد

رئیس پلیس فتا گیلان از شناسائی و دستگیری عامل انتشار فیلم خصوصی شهروند گیلانی در تلگرام، خبر داد.

 سرهنگ "ایرج محمدخانی" در تشریح این خبر گفت: در پی ارجاع پرونده از دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان رشت به دادخواهی شهروند گیلانی مبنی بر اینکه فیلم خصوصی وی در شبکه اجتماعی موبایلی منتشر گردیده ، موضوع در دستورکار پلیس فتا قرار گرفت.


سرهنگ محمد خانی در ادامه افزود: با پی جویی های فنی و پلیسی، عامل انتشار فیلم خصوصی شهروند گیلانی در شبکه اجتماعی موبایلی كه جوانی اهل تهران و ساکن رامسر بود شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی به مقر پلیس ، احضار شد .
 
محمدخانی تصریح كرد: با توجه به ادله دیجیتالی كشف شده ، متهم به صراحت به جرم انتسابی خود و اینکه با سوء استفاده از غفلت شالكی و نسبت دادن مطالب خلاف واقع، فیلم خصوصی او را در شبکه اجتماعی موبایلی منتشر كرده اعتراف كرد.
 
وی با بیان اینكه متهم انگیزه خود را از این کار ، انتقام جویی و تسویه حساب شخصی عنوان کرده اظهار داشت :پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شد. 
 
رئیس پلیس فتا استان گیلان در پایان با تاکید بر اینکه انتشار تصاویر و فیلم خصوصی افراد در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی از سوی قانونگذار جرم شمرده شده و مرتکبان چنین اعمالی به حبس و جزای نقدی محکوم خواهند شد، از شهروندان خواست: در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت مجرمانه در فضای مجازی یا پیام رسان های موبایلی مراتب را از طریق نشانی پلیس فتا به آدرس www.Cyberpolice.ir یا ایمیل این پلیس به نشانی Gfata@police.ir گزارش دهند.

  17 دی 1394
بخش : گیلان / حوادث
کد خبر: 51504
مرجع: باشگاه خبرنگاران
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز