برنامه تحول رسانه ای استان گیلان به استاندار ارائه شد

استاندار گیلان با مدیر کل و شورای معاونین صدا و سیما ی مرکز گیلان دیدار کرد و گفت : امیدوار و استوار برای بهبود وضعیت استان در تلاش هستیم .

استاندار در این دیدار ، رسانه استانی را بازوی توانمندی برای توسعه همه جانبه گیلان توصیف و بر کمک بیشتر استان برای تقویت رسانه ی استانی و حل مشکلاتش تاکید کرد.
محمد علی نجفی با تاکید بر درک جایگاه رسانه در تمام بخش های مدیریتی استان افزود: بخشی از مشکلات رسانه در گیلان مربوط به زیرساخت هاست که قطعا با کمک برنامه و بودجه گیلان و معاونت عمرانی استانداری رفع خواهد شد.

وی نقش رسانه را در توسعه صنعت ، گردشگری و کشاورزی پررنگ دانست.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز گیلان هم در این دیدار برنامه تحول رسانه ای استان گیلان را به استاندار ارائه کرد.

این سند حاصل یک سال کار کارشناسی است و در 120 صفحه تنظیم شده است. بهره گیری از مزیت های نسبی گیلان برای بازنمایی توانمندی های این استان و ارتقای جایگاه آن هدف محوری برنامه تحول استان گیلان است.

دکتر نجفی در این دیدار با بیان اینکه بسیاری از مردم عملکرد دولتمردان را از طریق انعکاس فعالیت های آنان در رسانه ها بویژه صدا و سیما می سنجند گفت : ما در گزارش به مردم دروغ نمی گوئیم و امیدوار و استوار برای بهبود وضعیت استان تلاش می کنیم .

وی با بیان اینکه نقش رسانه در توسعه گیلان روشن و تلاش اصحاب رسانه در این مسیرارزشمند خوشایند است گفت : یکی از مهمترین مواردی که مدیران باید توجه کنند این است که حتماً برای اجرای پروژه های عمرانی و طرح های عام المنفعه و زیر بنایی پیوست رسانه ای داشته باشند .

استاندار گیلان تاکید کرد : در تمامی فعالیتها و اقدامات فراگیر در جامعه بدون نقش سازنده رسانه ها رسیدن به موفقیت سخت است .

وی با بیان اینکه گاهی اقدامات قانون گریزانه در جامعه برای برخی افراد تبدیل به ارزش می شود گفت : صدا و سیما با اقدامات فرهنگی می تواند در زمینه ی کاهش عادات غلط فرهنگی موثر باشد .

مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان با اشاره به آمادگی کامل رسانه استانی برای کمک به فرآیند توسعه همه جانبه گیلان گفت : با توجه به اهمیت رسانه در بازنمایی توانمندی های گیلان و شناسایی و رفع چالش های استان ضروریست همه طرح های محوری استان پیوست رسانه ای داشته باشند.

علی طلوعی با اشاره به تدوین برنامه رسانه ای استان گیلان گفت : این سند راهبردی با محوریت مزیت های نسبی استان در بخش های تاریخی - فرهنگی – سیاسی – اجتماعی – اقتصادی تهیه شده و عملیاتی شدن آن گیلان و توانمندی های این استان شاخص را درح سطح ملی و جهانی معرفی خواهد کرد.

وی خواهان توجه بیشتر استاندار به نیازهای صدا وسیمای مرکز گیلان و رفع مشکلات رسانه ی استانی شد.

  12 شهریور 1395
بخش : گیلان / جامعه
کد خبر: 54579
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز