در دانشگاه علوم پزشکی گیلان :
83 نفر از دانش آموختگان رشته دکتری پزشکی عمومی ورودی 88 دانشگاه علوم پزشکی گیلان، فارغ التحصیل شدند.
83 نفر از دانش آموختگان رشته دکتری پزشکی عمومی ورودی 88 ، فارغ التحصیل شدند.

83 نفر از دانشجویان رشته پزشکی عمومی دانشگاه علوم پزشکی گیلان، عصر امروز (پنجشنبه) پس از هفت سال تلاش شبانه روزی، در حضور ریاست دانشگاه، معاونین، مدیران، اساتید، دانشجویان و خانواده های خود با قرائت سوگند نامه، دوره پزشکی عمومی خود را به پایان رساندند. 

به گزارش صیدنیوز ، آنها قسم خوردند که همواره حدود الهی و احکام مقدس دینی را محترم دانسته و از تضییع حقوق بیماران بپرهیزند و سلامت و بهبود آنان را بر منافع مادی خود مقدم بدارند و همواره برای ارتقای دانش پزشکی خویش تلاش کنند. در امر بهداشت، اعتلای فرهنگ و آگاهی‌های عمومی تلاش کنند و تأمین، حفظ و ارتقای سلامت جامعه را مسوولیت اساسی خویش بدانند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان نیز در این مراسم گفت: بی شک قدم برداشتن در مسیر علم یکی از بهترین شیوه ها  برای داشتن یک زندگی پر افتخار است اما داشتن صداقت، راست کرداری و درست گویی می تواند ضمن حفظ این مهم، راه گشا باشد.

دکتر شاهرخ یوسف زاده چابک تصریح کرد: فارغ التحصیلی شروعی دوباره برای پیمودن یک مسیر طولانی است. مسیری که اگر با عشق و علاقه در کار توام باشد، خستگی ناپذیر است.

وی با اشاره به اهمیت علاقه و تداوم تجصیلی در رشته پزشکی، گفت: انتخاب رشته باید با روحیات، وضعیت جسمی، فیزیکی و اخلاقی دانشجو سازگار باشد تا بشود با آن زندگی کرد. در این زمینه درک وضعیت و شناخت از خود بسیار با اهمیت است.

گفتنی است: این مراسم به همت دانشجویان رشته پزشکی عمومی ورودی 88 ، دانشکده پزشکی و معاونت فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان برگزار شد و در آن از نفرات اول تا سوم این دوره نیز تقدیر به عمل آمد.

- روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی گیلان

  25 شهریور 1395
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز