پیام تسلیت آیت الله محمد رضا جوادی گیلانی به مناسبت ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی
پیام تسلیت آیت الله محمد رضا جوادی گیلانی به مناسبت ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی

 

إِنَّا إِلَى رَبِّنَا لَمُنقَلِبُونَ

 


بار دیگر امت اسلامی شاهد غم بزرگی گشت و یکی از استوانه های انقلاب را از دست داد! نهال تنومندی که از متن مردم روئید و در همه عمر، ثمرات وجودیش را نثار امت ساخت، به دیار باقی شتافت.
ارتحال مجاهد نستوه حضرت آیت الله حاج شیخ علی اکبر هاشمی رفسنجانی را به امام زمان(عج) و رهبری عظیم الشأن و حوزه های علمیه و امت اسلامی به حق باید تسلیت گفت.
او که در همه عمر زیر تازیانه ملال و ملامت به سر برد، هم شنونده دشنام دشمنان بدخیم بود، و هم نظاره گر طعن و سرزنش دوستان بد اُنس، و چه  با شجاعت به دشمنان می خروشید! و چه شیرین و شکیبا با دوستان می خندید! صبورانه سبل سلامِ انقلاب را طی می نمود و همواره از سنگر انقلاب و ولایت حراست می کرد!
سرانجام هنگامه¬ی بودنِ با خویش را به سهولت و آسانی تجربه کرد و با سرودنِ حدیثِ هجرت و وصال، به کیهان غم و اندوهِ خویش پایان بخشید و در جوار ملکوتیان آرام گرفت، «وَالْمَلَائِكَةُ يَدْخُلُونَ عَلَيْهِم مِّن كُلِّ بَابٍ * سَلَامٌ عَلَيْكُم بِمَا صَبَرْتُمْ فَنِعْمَ عُقْبَى الدَّارِ»، اما فراقی بس عظیم بر قامت ایرانِ اسلامی وارد آمد. بی شک امتِ قدردان، با تجلیل از این بزرگ مرد تاریخ سیاسی خود، مراقب هرگونه نفاق و شیطنت دشمنان انقلاب خواهد بود.
از خداوند رحمان و رحیم، خواهانیم تا در مقاطع غیب، با سربلندی و سرافرازی، او را به جایگاه رحمت و غفران خویش واصل سازد.

                                                                     محمد رضا جوادی گیلانی
                                                                              20دی 1395

  22 دی 1395
بخش : گیلان / مذهبی
کد خبر: 56284
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز