توسط فیلمساز گیلانی :
نگارش فیلمنامه مستند (( من رسمی هستم )) به پایان رسید
نگارش فیلمنامه مستند (( من رسمی هستم )) به پایان رسید

حجت بقایی فیلمسازگیلانی پس از تحقیق و بررسی درمورد انواع استخدام و بررسی مسایل مربوط به بازنشستگی در ایران فیلمنامه ای را آماده تولید کرده است که به گفته خودش در صورت تایید مراجع قانونی اقدام به تولید آن خواهد نمود.

به گزارش خبرنگار ما،نویسنده این فیلمنامه قراراست کارگردانی ان را هم بر عهده بگیرد و در صورت صدور مجوز از طرف ارشاد تولید ان به زودی شروع خواهد شد.
بنا به گفته نویسنده فیلمنامه این فیلم کمی جنجالی است٬و به مسایل و مشکلات استخدام در ایران می پردازد٬و حال و روز ۵ نفر در سنین متفاوت و در موقعیتهای مختلف اجتماعی را بررسی می کند،حجت بقایی این فیلم را با همکاری  میلاداصفهانی٬سعیدغفاری٬مهران مرادمند٬مسعودابراهیمی٬میثم معتمدی٬فرزادقندی٬مجتبی ضرابی٬باقریکتا وامیدرقابتی تولید خواهد کرد. و موسیقی این فیلم را آهنگساز جوان هومن غایبی تجربه خواهد کرد.

برای حضور در جشنواره های بین المللی آهنگ فیلم باید ارژینال و برای همان فیلم تولید می شود . نام فیلم موقتی است و صد در صد تغییر خواهد کرد .
تولید این مستند پس از اخذ مجوزهای لازم و هماهنگی با ارگانها را انجام خواهند شد.لوکیشنهای تصویربرداری این فیلم هنوز کامل نشده اند و بسته به فضای فیلمنامه در گیلان-تهران-کرج-قزوین و مازندران انتخاب می شوند .
لازم به ذکر است : حجت بقایی  از ۱۳۷۵ با صداوسیما همکاری دارد.او مدتی است که به عنوان فیلمساز گیلانی در عرصه های هنری شرکت دارد.
بچه های خیابانی - قهرمان افغانستان - ایران هسته ای - شکوه ایرانیان -جنگ سلطه-آیاچمران را می شناسید؟ - بم و غم وبسیار فیلمها و نماهنگهای دیگر از دیگر اثار حجت بقایی است.

  7 دی 1396
بخش : گیلان / سینما
کد خبر: 59929
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز