دعوت مدیر نگارخانه الهی رشت از هنرمندان :
فراخوان فروش آثار هنری به نفع سیل زدگان
فراخوان فروش آثار هنری به نفع سیل زدگان

مدیر نگارخانه الهی رشت از هنرمندان هنرهای تجسمی برای فروش آثار به نفع سیل زدگان استان لرستان دعوت کرد.

به گزارش صیدنیوز ،نادره حکیم الهی هنرمند مجسمه ساز گفت : بی شک هنرمندان بعنوان افراد آگاه و حساس نسبت به جامعه از بروز مشکلات رخ داده برای مردم کشورشان در سیلابهای اخیر نگران و ناراحت هستند.

مدیر نگارخانه الهی رشت اظهار داشت: از این رو با توجه به نقش پیشرو و اثرگذار هنرمندان در جامعه تصمیم گرفتیم از آنها برای ارائه آثارشان جهت کمک به سیل زدگان استان لرستان دعوت کنیم .
وی افزود:هنرمندان علاقمند می توانند آثار خود در زمینه نقاشی، مجسمه، عکاسی، نگارگری، خوشنویسی را در این نگارخانه برای کمک به سیلزدگان در معرض فروش گذارند.
و در ادامه از هنرمندان مایل به مشارکت در این حرکت جمعی دعوت کرد آثار خود را تا 29 فروردین به نگارخانه الهی رشت تحویل دهند.
حکیم الهی ، خاطرنشان کرد : تمامی عواید فروش آثار با همراهی عیسی چولاندیم استاد دانشگاه و هنربان این نمایشگاه ، موسسه نیکوکاری پردیس مهر، گروه امداد و نجات موج پیشرو صرف کمک به سیل زدگان خواهد شد. 
وی با بیان این که نگارخانه ها مکانی برای پیوند هنر با جامعه است ، اظهار داشت : امیدواریم بتوانیم هدیه ای در خور از طریق جامعه فرهنگ و هنر گیلان و از طرف هنرمندان تجسمی سراسر کشور تقدیم هموطنان آسیب دیده نماییم .
نمایشگاه از 30 فروردین به مدت یک هفته برپاست . علاوه بر خرید در نمایشگاه امکان خرید آثار به صورت اینترنتی و همزمان با برگزاری نمایشگاه فراهم خواهد بود.
زمان تحویل آثار ساعت 16 تا 20 فروردین 98 و نشانی نگارخانه الهی رشت، خیابان تختی، کوچه قربانی، بن بست شادمان و شماره تلفن تماس 01333236762 است .
- ایرنا

  22 فروردین 1398
بخش : گیلان / حوادث / فرهنگ
کد خبر: 62625
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز