اعلام آمادگی بنیاد شهید گلستان برای تدفین جانباختگان حادثه منا در گلزارهای شهدای استان

به گزارش ساجدخبر، علی اصغر فاضلی سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان پس از پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی که فرمودند: ” دفن پیکر این عزیزان در گلزارهای شهدا کار شایسته ای است”،  اظهار کرد: طبق دستور حضرت آقا، در بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان این آمادگی وجود دارد که درگذشتگان حادثه ی فوق در گلزارهای شهدای شهرستانهای تابعه دفن شوند و اقدامات و تسهیلات لازم برای خاکسپاری فراهم می گردد.
فاضلی خاطرنشان کرد: مراسم حج امسال بر اثر بی تدبیری و سوء مدیریت عربستان سعودی به کام مسلمانان جهان و هم میهنان ما تلخ شد و ما انزجار خود را از بوجود آمدن این حادثه اعلام می کنیم .
فاضلی افزود: تعداد زیادی از میهمانان الهی و همچنین هم استانی ها ما از قوم ترکمن در این حادثه جان خود را از دست دادند که متاسفانه یکی از همسران شهدای این استان  نیز در بین جانباختگان بوده است.
وی تصریح کرد: خدیجه خرمالی همسر شهید گرانقدر نوری خرمالی از توابع شهرستان گنبد یکی از جانباختگان حادثه ی منا است که تحمل این داغ برای تنها تنها یادگار شهید که بعد از پدر  به دامان پر مهر و محبت مادر پناه برده بود بسیار سخت و طاقت فرسا است.
سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان از آمادگی ۲۹۲ گلزار شهدای استان برای تدفین کشته شدگان حادثه منا خبر داد و تاکید کرد: این اداره کل آماده همکاری با خانواده جانباختگان است.
علی اصغر فاضلی تصریح کرد: جایگاه و منزلت حجاج که در این حادثه به دیدار حق شتافتند نزد خداوند متعال ، اجر و قرب بالایی دارد و امیدواریم دیگر شاهد چنین حوادث اسف باری نباشیم .

 

  6 مهر 1394
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز