نهمین یادواره شهدا و تجلیل از ایثارگران دستگاه قضایی در مرکز گلستان
معاون فرهنگی اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس گلستان گفت: به مناسبت فرا رسیدن سی و پنجمین سالروز دفاع مقدس نهمین یادواره شهدا و تجلیل از ایثارگران دستگاه قضایی در مرکز گلستان برگزار می شود.

محمدتقی ملکش، معاون فرهنگی اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس گلستان، گفت: نهمین یادواره شهدا و تجلیل از ایثارگران دستگاه قضایی در مرکزاستان گلستان، صبح امروز (۷ مهر) برگزار می شود.

 

وی افزود: این برنامه به مناسبت فرا رسیدن سی و پنجمین سالروز دفاع مقدس اجرا می شود و از تمامی ایثارگران مجموعه قضایی تجلیل می شود.

 

ملکش خاطرنشان کرد: نهمین یادواره شهدا و تجلیل از ایثارگران دستگاه قضایی در دانشگاه آزاد اسلامی سالن سید اسماعیل جرجانی با حضور سخنران دکتر زلقد معاون راهبردی قوه قضائیه برگزار می شود.

 

وی با بیان اینکه در حاشیه این برنامه نمایشگاهی با موضوع دفاع مقدس برگزار می شود، اظهارداشت: در این نمایشگاه غرفه های با عکس و تصاویر شهدای دستگاه قضایی، تجهیزات دفاعی، فرهنگ عفاف و حجاب و شهدای گمنام برپا می شود.

 

معاون فرهنگی اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس گلستان گفت: این مراسم به منظور حفظ ارزش های انقلاب اسلامی ایران و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه برگزار می شود.

  7 مهر 1394
مرجع: شبستان
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز