کنسرت مهدی یراحی در گرگان لغو شد
کنسرت مهدی یراحی در گرگان با احترام به جان باختگان و همدردی با خانواده های اهل سنت گلستانی فاجعه منا لغو شد.

محمد رضا ملک زاده، مدیر اجرایی کنسرت مهدی یراحی در گرگان با اعلام این خبر گفت: با توجه همزمانی کنسرت  با روزهای بازگشت و تشییع اجساد جان باخته گان گلستانی که عمدتا از برادران و خواهران اهل سنت هستند، به سبب ادای احترام به جانباخته گان و همدردی با خانواده های آنان، کنسرت با تصمیم مشترک برگزارکنندگان، خواننده و همراهی اداره کل فرهنگ و ارشاد استان لغو شد.

 

وی افزود: مهدی یراحی، خواننده مطرح کشور پیش از این نیز با ادای احترام به هموطنان فقید فاجعه منا، کنسرت تهران خود را به رغم فروخته شدن کلیه بلیط ها لغو کرده بود و در گرگان نیز به رغم استقبال خوب همشهریان و علاقه مندان، کنسرت لغو می شود.

 

ملک زاده گفت: اطمینان داریم حامیان کنسرت و علاقه مندان همدرد برادران و خواهران اهل سنت استان و خانواده های مصیبت دیده خواهند هستند.

 

وی تصریح کرد: خریداران بلیط از مراکز فروش در گرگان، باید با در دست داشتن بلیط ممهور به مهر مراکز فروش و کارت ملی نسبت به دریافت وجه اقدام نمایند و وجه بلیط خریداران از سایت ایران کنسرت نیز طی روزهای آتی به حساب آنان باز خواهد گشت و خریداران در صورت بروز مشکل می توانند با شماره 09120590206 تماس بگیرند.

  8 مهر 1394
مرجع: شبستان
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز