نشست صمیمی مدیر مسئول پایگاه های خبری صیدنیوز و ساجد خبر با سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران گلستان

صیدا کریمی مدیر مسئول پایگاه های خبری صیدنیوز و ساجدخبر با اصغر فاضلی سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان دیدار و گفتگو داشتند.
جناب آفای فاضلی ابتدا در خصوص مجتمع توانبخشی ایثار واقع در توشن گرگان نیز توضیحاتی ارائه دادند:
این مرکز یک پروژه بسیار مهم برای بنیاد شهید گلستان میباشد. این مرکز تنها بخش درمانی نیست و میخواهد فعالیت هایی از قبیل فرهنگی، ورزشی هم صورت بگیرد. مرکر توانبخشی کوثر یکی از پروژه های بسیار مهم در سطح استان بوده و قرار است با ارگان های دولتی قراردادی در خصوص فعالیت های درمانی، فرهنگی و ورزشی شکل بگیرد و این کار میتواند هم برای خانواده های شهدا و ایثارگران و هم برای استان مفید باشد.
در حال حاظر ۹۰ درصد این پروژه به اتمام رسیده و تنها ۱۰ درصد این پروژه به علت کمبود اعتبارات باقی مانده است و ما با جدیت بیشتر از قبل سعی در اتمام این پروژه داریم.
فاضلی در خصوص فعالیت در کار فرهنگی نیز اشاره ای داشتند و افزودند:
چیزی که برای ما میماند فعالیت فرهنگی است. هدف از اجرای این کار زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا میباشد.
در پایان هم اشاره ای به بحث جمع آوری فعالیت های شفاهی جنگ با همکاری استاندار گلستان جناب آقای صادقلو پرداختند و هدف از اجرای این کار این گونه توصیف کردند: قصد داریم مسائل جنگ را به تصویر بکشیم.

مدیر مسئول پایگاه های خبری صیدنیوز و ساجدخبر حمایت خود را از خدمت رسانی به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و آمادگی خود را برای اجرای مسائل فرهنگی و زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا اعلام کرد.

  12 مهر 1394
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز