سرپرست بیمه اجتماعی کشاورزان و عشایر استان گلستان:
40 هزار خانوار گلستانی تحت پوشش بیمه اجتماعی روستائیان قرار دارند
سرپرست صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان گلستان گفت: هم‌اکنون 40 هزار خانوار گلستانی تحت پوشش بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر هستند.

دانیال پولادوند در مراسم تجلیل از خانواده های مستمری صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان گلستان، اظهار داشت: هم‌اکنون 40 هزار خانوار کشاورز، روستایی و عشایر این استان در 124 کارگزاری فعال در سطح استان در این صندوق بیمه شده‌اند و تاکنون 540 خانواده از مزایای مستمری این صندوق بهره مند شده‌اند.

وی همچنین از تحت پوشش قرار دادن کشاورزان و یا شاغلین در بخش های مختلف کارهای کشاورزی که ساکن در شهرهای استان هستند، خبر داد.

سرپرست صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان گلستان افزود: همه کشاورزان و کارگران بخش کشاورزی ساکن در شهرها بدون هیچ محدودیتی می‌توانند تحت پوشش بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر قرار گیرند و از خدمات این صندوق استفاده کنند.

پولادوند تصریح کرد: همه ساکنان شهرهای کمتر از 20 هزار نفر جمعیت، روستائیان و عشایر و حتی کشاورزان غیرساکن در روستاها با داشتن 18 سال سن و پرداخت 5 درصد حق بیمه می‌توانند به عضویت صندوق درآمده و از مزایای آن استفاده کنند.

وی اظهار کرد: حق بیمه در این صندوق 15 درصد سطوح درآمدی انتخابی بیمه شده بوده که از این میزان 5 درصد سهم بیمه شده و 10 درصد آن سهم دولت است که با این حساب حق بیمه در سال جاری از حداقل12 هزار 500 تومان تا حداکثر 30 هزار تومان در ماه متفاوت خواهد بود.

سرپرست صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر گلستان جامعه کشاورزان، روستاییان و عشایر را قشر مولد جامعه دانست و اظهار کرد: برای برخورداری این جامعه از خدمات، تاکنون اقدامات مؤثری صورت گرفته است.

  17 مهر 1394
مرجع: تسنیم
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز