واگذاری سند 2500 زمین بنیاد علوی به اهل سنت استان گلستان
مدیرعامل سازمان اموال و املاک بنیاد مستضعفان از واگذاری سند قطعی 2 هزار و 500 زمین های بنیاد علوی به ساکنین اهل سنت استان گلستان طی هفته جاری خبر داد.

گزارش ارسالی روز یکشنبه روابط عمومی و امور بین الملل بنیاد مستضعفان به ایرنا مرکز گرگان به نقل از حسن کاری حاکیست: این سندها متعلق به خانواده های محروم اهل سنت مناطق مختلف استان گلستان است که به صورت متمرکز در برنامه روز چهارشنبه هفته جاری با حضور مسوولان استانی و کشوری در روستای مرزی اینچه برون به صاحبان آن ها اهدا می شود.
به گفته وی علاوه بر این اسناد واگذاری در گلستان، 2 هزار سند دیگر هم که مربوط به ساکنین اهل سنت روستاهای خراسان شمالی است در برنامه متمرکز دیگری در روستای یکه صعود سفلی از توابع شهرستان راز و جرگلان در اختیار آنان قرار خواهد گرفت.
مدیرعامل سازمان اموال و املاک بنیاد مستضعفان ابراز کرد: مرحله اول واگذاری اسناد زمین های متعلق به بنیاد علوی از ابتدای سال و با نام نویسی از متقاضیان در استان های ایلام، خراسان شمالی، گلستان، مازندران، گیلان و البرز آغاز و تا پایان این مرحله که انتهای سال 94 است، اسناد متعلق به 16 هزار زمین به واجدین شرایط واگذار خواهد شد.
کاری ادامه داد: پس از اتمام واگذاری اسناد در این 5 استان، نام نویسی و واگذاری سند زمین ها در دیگر استان های کشور آغاز خواهد شد.
وی گفت: مهمترین هدف اجرای این طرح، محرومیت زدایی، افزایش توان اقتصادی واجدین شرایط و کمک به توسعه اقتصادی خانواده های مشمول است.
به گزارش ایرنا ترکیب جمعیتی 1.850 میلیون نفری استان گلستان متشکل از اقوام، مذاهب و نژادهای مختلف است.

  19 مهر 1394
مرجع: ایرنا
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز