با حضور وزیر نیرو:
پروژه آب شیرین‌‌کن گلوگاه کلنگ‎زنی شد
وزیر نیرو در بیست‌وسومین سفر هیئت دولت به مازندران پروژه آب شیرین‌‌کن گلوگاه را کلنگ‎زنی کرد.

حمید چیت‌چیان و هیئت همراه دقایقی پیش وارد این شهرستان شده و طبق برنامه به گلزار شهدای گلوگاه رفته و مزار شهدا را عطرافشانی کردند.

اکنون سالن همایش اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گلوگاه مملو از حضور مسئولان و اقشار مختلف مردم است که می‌خواهند ضمن شنیدن مطالبات خود از زبان فرماندار این شهرستان، به نظرات و بیانات نماینده رئیس‌جمهور یعنی حمید چیت‌چیان وزیر نیرو گوش فرا دهند.

 فرماندار شهرستان گلوگاه پیش از این در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس، گفت: کلنگ‌زنی و آغاز عملیات ساخت تصفیه‌خانه آب‌شیرین‌کن گلوگاه با اعتبار 5 میلیارد تومان از محل اعتبارات بخش خصوصی، ارائه 12 طرح پیشنهادی فرماندار در حوزه کشاورزی، آب٬ برق و تکمیل اجرای عملیات محور مواصلاتی دامغان به گلوگاه و ساخت راه قدیمی گلوگاه به استان گلستان از جمله مطالبات مردم شهرستان گلوگاه در سفر هیئت دولت به مازندران است.

عیسی قاسمی‌طوسی با بیان اینکه یکی از مشکلات مردم شهرستان گلوگاه استفاده از آب شرب نامناسب است، افزود: عملیات اجرایی آب‌شیرین‌کن گلوگاه با حضور وزیر نیرو آغاز می‌شود.

در حال حاضر، جلسه شورای اداری شهرستان گلوگاه با حضور حمید چیت‌چیان و شرکت اقشار مختلف مردم در حال برگزار است.

 

  20 مهر 1394
مرجع: فارس
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز