اسکواش گلستان پیشرفت قابل توجهی داشته است
رئیس فدراسیون اسکواش کشور از پیشرفت اسکواش گلستان در ماه های اخیر تمجید کرد.

مسعود سلیمانی شامگاه دوشنبه در آئین تجلیل از قهرمانان و خادمان هیئت اسکواش گلستان که در گرگان برگزار شد گفت: از مقسم (رئیس هیئت اسکواش گلستان) که با کمک اعضا، فضای آرامی در هیئت استان فراهم کرد تشکر می کنم.

سلیمانی با بیان اینکه اسکواش گلستان پیشرفت قابل توجهی داشته افزود: با اقدامات صورت گرفته در ماه های اخیر، نام اسکواش گلستان بار دیگر در سطح کشور مطرح شد و رتبه این هیئت ورزشی پله پله در ارزشیابی فدراسیون افزایش یافت و به رتبه سوم کشور رسید.

وی با بیان اینکه قطعاً اسکواش استان گلستان را تنها نخواهیم گذاشت خاطرنشان کرد: مطابق قولی که به اعضای مجمع داده بودم حمایت های لازم از اسکواش گلستان را خواهم داشت به شرطی که به خوبی در استان کار صورت بگیرد.

وی بیان کرد: در نظر داریم میزبانی یکی از مراکز دهگانه ملی کشور را به دلیل ظرفیت های استان و مجموعه اسکواش گلستان به این استان واگذار کنیم.

رئیس فدراسیون اسکواش کشور تصریح کرد: پذیرش مسئولیت ریاست هیئت اسکواش استان به علت همکاری صمیمانه اعضای هیئت بوده است و در غیر این صورت آقای مقسم چنین مسئولیتی را قبول نمی کرد.

سلیمانی خاطرنشان کرد: اسکواش در گلستان برنامه بلندمدتی دارد و می خواهد همچون جزیره کیش در بخش استعدادیابی و پشتوانه سازی فعالیت خوبی داشته باشد.

وی خاطرنشان کرد: گلستان در سال های گذشته یکی از استان های مورد توجه فدراسیون بود اما به علت نبود برنامه مدون و سیستماتیک وضعیت آن رو به افول رفت.

وی ابراز امیدواری کرد: در آینده ای نزدیک شاهد رقم خوردن اتفاقات خوبی در گلستان خواهیم بود و این موضوع را به طور ملموس حس خواهیم کرد.

گفتنی است در این مراسم از ۷۰ بازیکن، مربی، داور، حامی، مسئولان کمیته های استانی و هیئت های شهرستان ها، کارشناسان اداره کل ورزش و جوانان و آموزش و پرورش گلستان و اهالی رسانه با اهدای لوح تقدیر تجلیل صورت گرفت.

  21 مهر 1394
مرجع: مهر
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تریل شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز