مسابقات تنیس ساحلی قهرمانی کشور در گلستان آغاز شد
مسابقات تنیس ساحلی منطقه‌ای قهرمانی کشور از امروز در گرگان مرکز استان گلستان آغاز شد.

ابراهیم جرجانی رئیس کمیته تتیس ساحلی فدراسیون کشور در حاشیه آغاز مسابقات تنیس ساحلی قهرمانی کشور در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این رقابت‌ها با شرکت 4 تیم گلستان، مازندران، خراسان شمالی و سمنان در بخش اقایان برگزار می‌شود.

وی افزود: این رقابت‌ها به مدت 2 روز در زمین تنیس ساحلی گرگان برگزار می‌شود و نفرات برتر این رقابت ها به اردوی تیم ملی تنیس ساحلی دعوت می‌شوند.

رئیس کمیته تتیس ساحلی فدراسیون کشور تصریح کرد: فدراسبون برنامه برگزاری 4 دوره مسابقات تیمی برای بانوان و سه دوره برای آقایان را در تقویم خود در نظر گرفته است.

وی گفت: این مسابقات که حکم انتخابی تیم ملی را نیز دارد، در سطح گروه C انفرادی و دونفره است و به نفرات برتر امتیاز رنکینگ تعلق خواهد گرفت.

جرجانی رئیس هیئت تنیس استان گلستان افزود: 80 درصد تیم ملی را بازیکنان گلستانی تشکیل می‌دهند.

وی اظهار کرد: در برنامه‌های بعدی این مسابقات را در جنوب کشور برگزار خواهیم کرد و علت انتخاب استان گلستان برای این رقابت‌ها توانمندی‌های گلستان در زمینه تنیس ساحلی است.

رئیس کمیته تتیس ساحلی فدراسیون کشور گفت: در اسفند ماه نخستین دوره مسابقات بانوان را برگزار خواهیم کرد و برگزاری دو کلاس با مدرس بین‌المللی در آبان ماه و بهمن ماه در دستور کار قرار دارد.

  22 مهر 1394
مرجع: تسنیم
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز