مدیرکل هواشناسی گلستان:
دمای هوای گلستان 10 تا 13 درجه کاهش می‌یابد
مدیرکل هواشناسی استان گلستان گفت: با نفوذ سامانه بارشی دمای هوای استان گلستان تا اوایل هفته آینده 10 تا 13 درجه کاهش می‌یابد.

محمدرضا رضوی در گفت‌وگو با خبرنگار اظهار داشت: سامانه سرد و ناپایدار از دیشب هوای استان گلستان را تحت تاثیر قرار داده و این وضعیت تا روز شنبه در استان گلستان ادامه دارد.

وی افزود: بررسی الگوهای پیش‌یابی نشان دهنده عبور موج ناپایدار از استان است که رگبار و رعد و برق‌های پراکنده را به ویژه در مناطق کوهپایه‌ای و کوهستانی جنوب استان به همراه دارد.

مدیرکل هواشناسی استان گلستان تصریح کرد: فعالیت این سامانه از عصر امروز متوقف و دوباره از ظهر جمعه فعال می‌شود که پیامد آن بارندگی، وزش شدید باد، کاهش 10 تا 13 درجه‌ای دمای هوا و مواج شدن دریا خواهد بود.

وی گفت: اوج فعالیت این سامانه روز شنبه خواهد بود و در روز یکشنبه فعالیت این سامانه از استان گلستان خارج می‌شود.

رضوی اظهار کرد: نیاز است که مردم از مسافرت‌های غیرضروری به ویژه در مناطق کوهستانی خودداری و از نزدیک شدن به رودخانه‌ها و سدها دوری کنند.

  23 مهر 1394
مرجع: تسنیم
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز