مدیرکل تامین اجتماعی استان گلستان:
مستمری‌بگیران تامین اجتماعی گلستان 20 درصد افزایش یافت
مدیرکل تامین اجتماعی استان گلستان گفت: بیش از 31 هزار نفر بازنشسته و مستمری‌بگیر تامین اجتماعی گلستان هستند که نسبت به دو سال گذشته 20 درصد رشد داشته است.

محمد حیدری‌نژاد ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی گلستان از این ماه با سه روز تاخیر پرداخت می‌شود.

وی افزود: در استان گلستان بیش از 31 هزار بازنشسته و مستمری بگیر تامین اجتماعی وجود دارد که مقرر شد تا پایان سال حقوق آنها با سه روز تاخیر پرداخت شود.

مدیرکل تامین اجتماعی استان گلستان تصریح کرد: این قانون با هدف اجرای عدالت در پرداخت حقوق به مرحله اجرا در آمده است.

وی گفت: از فروردین سال 95 به بعد هم به صورت متمرکز 20 هر ماه حقوق بازنشستگان پرداخت می‌شود.

حیدری‌نژاد اظهار داشت: تامین اجتماعی این استان با پیاده‌سازی برنامه عملیاتی، آموزش کارکنان و اطلاع‌رسانی مناسب و مستمر قدم‌های بزرگی برای توسعه شاخص‌های رشد آن برداشته شده است که افزایش تعداد بیمه‌شدگان از آن جمله است.

وی افزود: همه خدمات این سازمان به ویژه با تحولات جدید صورت گرفته، مکانیزه شده و اکنون میزان مراجعه حضوری مشتریان کاهش و میزان ارائه خدمات افزایش داشته است.

مدیر کل تامین اجتماعی استان گلستان ابراز کرد: استان گلستان دارای 31 هزار و 25 بازنشسته و مستمری‌بگیر است که نسبت به دو سال گذشته20 درصد رشد داشته و نیز دارای تعداد 11 کانون فعال است.

  4 آبان 1394
مرجع: تسنیم
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تریل شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز