فرماندار گرگان:
فضاسازی و تبلیغات محیطی در هفته بسیج پررنگ باشد
فرماندار گرگان بر لزوم فضاسازی شهری در روزهای منتهی به هفته بسیج تاکید کرد و گفت: فضاسازی و تبلیغات محیطی در شهرستان گرگان باید به شکل پررنگ در هفته بسیج هویدا باشد.

یحیی خاکی پیش از ظهر امروز در جلسه ستاد شهرستانی بزرگداشت هفته بسیج که در فرمانداری گرگان برگزار شد، اظهار کرد: بسیج برای ما و انقلاب مهم است، بنابراین هر کاری برای بسیج کنیم در راستای تدوام و بقای انقلاب اسلامی است.

وی با تاکید بر اینکه برنامه‎های هفته بسیج باید به صورت منطقی و منظم پیگیری شود، تصریح کرد: علاوه بر اجرای برنامه‎های روتین و یکنواخت هر اداره باید یک برنامه شاخص و نو در هفته بسیج داشته باشد، همه دستگاه‎های اجرایی با ستاد هفته بسیج شهرستان گرگان ارتباط مستقیم داشته باشند و برنامه‎ها با جدیت دنبال و پیگیری شود.

فرماندار گرگان با بیان اینکه بسیج یک نهاد مردمی است، افزود: قوام و دوام انقلاب به وجود بسیج گره خورده است، ارتباط بسیج با آموزه‎های دینی و عاشورا یک فرهنگ عمیق و ریشه‎دار است.

خاکی با اشاره به اینکه توانمندی نظام به نهاد مردمی بسیج معطوف شده است، خاطرنشان کرد: آحاد ملت ایران بسیجی هستند، بسیج باید تقویت و مورد توجه باشد، اگر بخواهیم برای استمرار انقلاب اسلامی به نهاد اجتماعی و فراگیر توجه کنیم، چیزی جز نهاد بسیج نیست.

ریشه انقلاب اسلامی با بسیج پیوند خورده است

وی با بیان اینکه توجه به بسیج و برنامه‎های این نهاد مردمی یک ضرورت اجتناب‎ناپذیر است، گفت: ریشه انقلاب اسلامی با بسیج پیوند خورده است، ما باید برای هفته بسیج برنامه‎های اصولی و اساسی داشته باشیم و هر اداره‎ای باید یک برنامه شاخص برای ستاد معرفی کند.

فرماندار گرگان با اشاره به اینکه برنامه شاخص هفته بسیج در مصلی گرگان برگزار می‎شود، اظهار کرد: باید از آحاد مردم و یکی از شخصیت‎های بزرگ سپاه در این برنامه دعوت شود.

خاکی بیان داشت: فضاسازی و تبلیغات محیطی باید به گونه‎ای باشد که گویای هفته بسیج و ماندگاری این نماد برای آینده انقلاب است و هفته بسیج باید در لایه‎های پنهان و آشکار شهرستان گرگان وجود داشته باشد.

وی گفت: برای رزمایش بهمن سال 1394 برنامه‎ریزی مهم و اصولی داشته باشیم، این رزمایش می‎تواند خروجی بسیار خوب برای شهرستان داشته باشد و کمیته‎های تخصصی باید در این زمینه فعال باشند.

 

  5 آبان 1394
مرجع: فارس
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز