خاکی،فرماندار مرکز استان:
بسیج با عاشورا و فرهنگ محرم یک ارتباط عمیق و ریشه‎دار دارد

"یحیی خاکی"فرماندار مرکز استان درجلسه ستاد گرامیداشت هفته بسیج شهرستان گفت: بسیج با عاشورا و فرهنگ محرم یک ارتباط عمیق و ریشه‎دار دارد و همه توانمندی های نظام بسته به این نهاد مقدس است.

وی با بیان اینکه همه آحاد ملت ایران بسیجی هستند، ابراز داشت: باید بتوانیم برنامه‎های بسیج را تقویت کنیم و برای استمرار انقلاب باید به این نهاد انقلابی توجه شود.

فرماندار گرگان با بیان اینکه هیچ نهادی جز بسیج قادر به صیانت از انقلاب اسلامی نیست، افزود: توجه به برنامه‎های بسیج یک ضرورت اجتناب ناپذیر است.

خاکی با بیان اینکه ریشه انقلاب اسلامی در نام بسیج گره خورده است، افزود: برنامه‎ها در طول هفته بسیج باید اصولی باشد و هر اداره‎ای باید یک برنامه شاخص در شهرستان گرگان در نظر بگیرد.

وی تصریح کرد: باید در برنامه‎های شاخص هفته بسیج همه آحاد مردم دعوت شود و یکی از چهره‎های برجسته سپاه و بسیج به عنوان سخنرانی در آن مراسم در نظر گرفته شود.

لازم بذکر است امسال 12 کمیته برای برگزاری هر چه بهتر مراسم‎ها و اجرایات در طول هفته بسیج در نظر گرفته شده است.

در ادامه "سرهنگ مهاجر"فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج گرگان گفت: امیدواریم بتوانیم برنامه‎های متفاوت نسبت به سال گذشته برگزار کنیم و شاه بیت هفته بسیج دانش آموزی 13 آبان است که در روزهای آینده آن را در پیش داریم و امیدواریم بتوانیم با شعار «مرگ برآمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» از این روز صیانت کنیم.

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج گرگان به قیام 5 آذر گرگان اشاره کرد و ابراز داشت: در بحث حادثه 5 آذر گرگان مردم ولایتمدار گرگان در سال 1357 ولایتمداری را به عرصه ظهور رساندند و با تاسی از فرمان امام (ره) به خیابان‎ها آمدند و در این مسیر 14 شهید و 140 جانباز تقدیم راه انقلاب کردند.

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج گرگان با بیان اینکه ستاد سرداران و 1400 شهید شهرستان یکی دیگر از موضوعات مورد توجه ما است، افزود: در هر سال یک یادواره شهدای شهرستانی در ذیل برنامه‎های هفته بسیج در نظر گرفته می‎شود و پشنهاد ما این است که در هفته وقف و در شب شهادت امام رضا(ع) این برنامه برگزار شود.بسیج با عاشورا و فرهنگ محرم یک ارتباط عمیق و ریشه‎دار دارد
بسیج با عاشورا و فرهنگ محرم یک ارتباط عمیق و ریشه‎دار دارد
بسیج با عاشورا و فرهنگ محرم یک ارتباط عمیق و ریشه‎دار دارد

 

  6 آبان 1394
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز