تیم شیمیدر تهران میزبان خود شهرداری گرگان را شکست داد
تیم بسکتبال شیمیدر سلف تهران موفق شد میزبان خود تیم شهرداری گرگان را مغلوب کند.

در هفته نخست مسابقات لیگ برتر بسکتبال باشگاه‌های کشور عصر امروز تیم شیمیدر سلف تهران موفق شد میزبان خود تیم شهرداری گرگان را در حضور تماشاگرانش با نتیجه 78 بر 62 شکست دهد.

در این دیدار در کوارتر نخست دو تیم رقابت نزدیکی داشتند اما تیم شیمیدر تهران از فرصت‌های خود بهتر استفاده کرد و 19 بر 16 پیروز شد اما در ابتدای کوارتر دوم تیم شهرداری گرگان بازی را در دست گرفت اما در پایان کوارتر و نیمه نخست تیم شیمیدر 34 بر 30 به برتری رسید.

در کوارتر سوم نیز تیم شیمیدر تهران از میزان خود برتر ظاهر شد و 56 بر 44 شهرداری را شکست داد و در کوارت چهارم و پایانی نیز تیم شیمیدر برتری خود را ادامه داد و توانست در این دیدار با نتیجه 78 بر 62 به برتری دست یابد.

تیم شیمیدر سلف تهران که با قهرمانی در دسته یک، امسال برای نخستین بار به لیگ برتر صعود کرده و توانسته شماری از بازیکنان تیم ملی را جذب کند، موفق شد امتیاز این دیدار را در نخستین مسابقه خود در این رقابت‌ها کسب کند.

مسابقه تیم‌های بسکتبال شهرداری گرگان و شیمیدر سلف تهران در حضور پرشور تماشاگران گرگانی در سالن امام خمینی(ره) گرگان برگزار شد.

هفته نخست مسابقات لیگ برتر بسکتبال باشگاه‌های کشور امروز با برگزاری 5 دیدار در شهرهای گرگان، تهران، بندرامام و اراک برگزار شد.

در هفته دوم این رقابت‌ها دوشنبه هفته آینده شهرداری گرگان میزبان تیم دانشگاه آزاد است و تیم شیمیدر تهران هم به مصاف پتروشیمی بندرامام می‌رود.

  7 آبان 1394
مرجع: تسنیم
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز