رئیس دانشگاه منابع طبیعی گرگان:
مدعیان قدرت بدون ایران اسلامی نمی‌توانند مشکلات منطقه را حل کنند
رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان گفت: مدعیان قدرت امروز دیگر بدون ایران اسلامی نمی‌توانند مشکلات منطقه را حل کنند.

علی نجفی نژاد، رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان ظهر امروز در نشست هم اندیشی اساتید و فرماندهان جنگ نرم استان گلستان که در تالار خلیج فارس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان برگزار شده بود، گفت: مهم‌ترین هدف برای جامعه ما تبدیل شدن به یک جامعه دانش بنیان است که نیروی انسانی آن در دانشگاه‌ها تربیت می‌شوند.

 

وی با بیان اینکه توسعه کشور از راه حفظ آرمان‌های انقلاب میسر است، متذکر شد: یکی از مهم‌ترین برنامه‌های توسعه کشور تدوین سند جامع  علمی کشور است که اساتید با روحیه بسیجی باید در این مسیر اهتمام ورزند.

 

نجفی نژاد با بیان اینکه انقلاب اسلامی از ابتدا تا کنون با فرازو نشیب زیادی همراه بوده است، متذکر شد: ملت ایران اسلامی هیچ گاه در هیچ برهه‌ای حتی در زمان جنگ هشت ساله و چه در زمان تحریم‌ها تسلیم نشدند و امروز نیز به حدی از قدرت و اقتدار رسیده‌ایم که مدعیان قدرت جهان بدون جمهوری اسلامی نمی‌توانند مشکلات منطقه را حل کنند.

 

رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان تأکید کرد: رسیدن به توسعه یافنگی با دانش بومی و توانمندی داخلی انجام پذیر است.

 

نجفی نژاد در پایان گفت: کشور در حال تدوین سند برنامه ششم توسعه است که دانشگاه‌ها در آن نقش آفرین و مثمر ثمر خواهند بود.

 

گفتنی است این نشست امروز با حضور سردار صلاحی، رئیس بسیج اساتید کشور برگزار شده بود و پس از مراسم سخنرانی در قالب کارگاه آموزشی جنگ نرم ادامه پیدا کرد.

 

 

  7 آبان 1394
مرجع: دانشجو
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت گاز استان گلستان شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز