فرماندار گرگان با توجه به جمعیت 50درصدی بانوان در مرکز استان:
استفاده از توان بالقوه بانوان در شهرستان گرگان ضرورتی اجتناب ناپذیر است

به گزارش ساجدخبر به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان گرگان ،فرماندار مرکز استان با توجه به جمعیت 50درصدی بانوان ،استفاده از توان بالقوه آنان در شهرستان گرگان را ضرورتی اجتناب ناپذیر خواند و به تعامل ،همکاری و سیاستگذاری در حوزه بانوان تأکید کرد.

پیرو نشست مشترکی که بین "دکترخاکی"فرماندار مرکز استان و "خانم دکتر غفاری "مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری گلستان به منظور تبیین سیاستهای امور بانوان در دفتر فرماندار برگزار شد ،جلسه ای روز جاری در فرمانداری گرگان با حضور کارشناسان و مشاوران امور بانوان فرمانداری های تابعه در حال برگزاری است .

فرماندار گرگان در حاشیه این جلسه بیان داشت: هماهنگی و نشست با مدیرکل امور بانوان استانداری گلستان در جهت هم افزایی و سیاستگذاری در حوزه بانوان شهرستان برنامه ریزی شد و تلاش داریم از ظرفیت بانوان درراستای تحکیم بنیان خانواده،فعال سازی گروه کاری بانوان شهرستان، مسائل اجتماعی ، فرهنگی، اقتصادی و اجرایی استفاده نماییم.

وی افزود: حضور زنان در توسعه مشارکت های اجتماعی و استفاده از سرمایه های اجتماعی نیازمند تعامل دوسویه با اداره کل امور بانوان استانداری گلستان است و امروزبا برگزاری این جلسه در فرمانداری گرگان سعی در تقویت این حوزه در شهرستان را داریم .

لازم بذکر است در این جلسه به جدیدترین وظیفه مندی حوزه بانوان فرمانداری ها که پیگیری مربوط به حقوق کودکان می باشد اشاره شد و قرار شد از ظرفیت سازمان های مردم نهاد ،سمن ها و فعالان عرصه فرهنگی و اجتماعی در استان استفاده شود . 

استفاده از توان بالقوه بانوان در شهرستان گرگان ضرورتی اجتناب ناپذیر است

 

استفاده از توان بالقوه بانوان در شهرستان گرگان ضرورتی اجتناب ناپذیر است

 

  11 آبان 1394
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز