پتروشیمی بندر امام شهرداری گرگان را با شکست بدرقه کرد

در هفته سوم لیگ برتر بسکتبال کشور پتروشیمی بندر امام از شهرداری گرگان پذیرایی کرد و در نهایت تیم پتروشیمی با حساب امتیاز 87 بر 63 شهرداری گرگان را شکست دادند.

در هفته سوم لیگ برتر بسکتبال کشور تیم پتروشیمی بندر امام از ساعت 16 در ورزشگاه اندیشه شهرک بعثت میزبان شهرداری گرگان بود.

بندر امامی‌ها با پیروزی در دیدار گذشته خود با شمیدر تهران و استفاده از امتیاز میزبانی با یک روحیه مضاعف در خانه خود در مقابل میهمان گرگانی خود دست به توپ شدند و از طرفی هم گرگانی‌ها هم با شکست دانشگاه آزاد تهران یکی دیگر از تیم های مدعی قهرمانی امروز با روحیه بالا به مصاف پتروشیمی بندر امام رفتند.

در کوارتر اول این دیدار هر دو تیم با قدرت ظاهر شدند و بازی هجومی را از همان ابتدا کار در دستور کار خود قرار دادند تا قدرت خود را به رخ یکدیگر بکشند و از آن جایی که بازی نسبتا پا یا پای دنبال شد هر دو تیم به تساوی 18 برابر در کوارتر نخست رضایت دادند.

اما در کوارتر دوم دفاع بی نقص بندر امامی‌ها و حملات پی در پی آن‌ها باعث شد تا مدیریت بازی را در اختیار بگیرند و فرصت هنر نمایی را از گرگانی‌ها بگیرند تا نشان دهند یکی از مدعی‌های سرسخت قهرمانی این دوره از رقابت‌ها هستند و نتیجه این کوارتر 25 بر 10 به سود شاگردان مهران شاهین طبع به پایان رسید.

در کوارتر سوم از نیمه دوم باز هم شاگردان مهران شاهین طبع برتر از شاگردان محمد مهدی ایزد پناه ظاهر شدند و با پرتاب‌های ستاره بی‌چون و چرا تیم پتروشیمی بندر امام بهنام یخچالی و ادگارد سوسا نتیجه این کوارتر هم با امتیاز 25 بر 13  به سود خود پایان دادند.

در کوارتر پایانی این دیدار خطاهای مکرر بندر امامی‌ها باعث شد تا کنترل بازی را از دست بدهند و گرگانی‌ها از این فرصت به بهترین شکل استفاده کنند تا این کوارتر را با نتیجه 22 بر 16 به سود خود پایان دهند اما پیروزی در این کوارتر هیچ سودی برای شاگردان محمد مهدی ایزد پناه نداشت چرا که مجموع امتیاز 87 بر 63 پتروشیمی بندر امام را پیروز این دیدار نشان می‌داد.

  14 آبان 1394
مرجع: تسنیم
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز