دیدار مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گلستان با مدیران کل دستگاه های اجرایی استان

در راستای اجرای هرچه بهتر طرح کارورزی ، مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گلستان با مدیران کل صنعت،معدن و تجارت، جهاد کشاورزی و مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان دیدار و گفتگو کرد.

مهندس امراله عباسی در حاشیه این دیدارها گفت: اجرای بهینه طرح کارورزی و اطلاع رسانی صحیح و شایسته به واحدهای پذیرنده از جمله مواردی بود که در این جلسات مورد بحث قرار گرفت و الحمدلله به نتایج خوبی دست پیدا کردیم.

مهندس عباسی هدف از برگزاری این جلسات را همفکری و هم اندیشی در جهت اطلاع رسانی به مدیران واحدهای پذیرنده و تشریک مساعی دستگاه های اجرایی در راستای اجرای طرح کارورزی دانست و خواستار همکاری ، مساعدت و پیگیری امور مطابق با مفاد آیین نامه کارورزی شد.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت: در این جلسات مقرر شد دستگاه های اجرایی در اسرع وقت جلسات هماهنگی با مدیران واحدهای پذیرنده تحت پوشش خودرا به عمل آورند.

وی تاکید کرد: انتظار میرود که دستگاه های اجرایی نسبت به تسهیل سازی فرآیند ثبت نام و پیگیری در جهت معرفی کارورز متناسب، اقدام نمایند.

  17 آبان 1394
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز