تفاهمنامه همکاری بین میراث فرهنگی و کمیته امداد استان منعقد شد

 مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان گلستان گفت: تفاهمنامه همکاری بین کمیته امداد و سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان به منظور همکاری دو جانبه در راستای توانمند سازی و اشتغالزایی مددجویان تحت حمایت منعقد گردید.

به گزارش ساجدخبر به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان گلستان، ابراهیم باغبانی اظهار داشت: در حوزه میراث فرهنگی و صنایع دستی همکاری های خوبی در زمینه اشتغال مددجویان با این سازمان داشته ایم. این تفاهمنامه همکاری به منظور استفاده از ظرفیت های هنری و صنایع دستی استان، ایجاد اشتغال پایدار و درآمدزا، با اجرای آموزشهای مورد نیاز در حوزه ی صنایع دستی منعقد گردیده است.

وی با اشاره به آموزش 738 نفر از مددجویان، در دوره های آموزشی میراث فرهنگی ، در رشته های صنایع دستی،گردشگری، فرش و تابلو فرش و...در سال 93 و 6 ماهه اول سال 94 افزود: به وجود آوردن بستر لازم برای همکاری در زمینه آموزش مددجویان زیرپوشش کمیته امداد، برگزاری جشنواره ها، نمایشگاهها و کارگاههای آموزشی از جمله این موضوعات است.

این تفاهمنامه در مراسمی با حضور مدیران کل دو دستگاه، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد و معاون صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی استان منعقد شد و از تاریخ انعقاد به مدت یکسال قابل اجراست.

بیش از 54 هزار خانوار در حال حاضراز خدمات کمیته امداد امام خمینی (ره) استان بهره مند می باشند.

  17 آبان 1394
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز