نماینده ولی فقیه در گلستان: وجود و فعالیت احزاب برای کشور مفید است

نماینده ولی فقیه در استان گلستان و امام جمعه گرگان گفت: برخلاف نظر خیلی ها معتقدم فعالیت احزاب برای کشور مفید است و وجود آن را یک ضرورت می دانم.

آیت الله سید کاظم نورمفیدی در دیدار اعضای حزب ندای ایرانیان شاخه استان گلستان با تاکید بر ضرورت تشکیل احزاب در جامعه اظهار داشت: طرفدار هیچ حزبی نیستم اما با ایده وجود احزاب موافقم.
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: کلیت وجود احزاب را در راستای پیشرفت و بهبود مدیریت جامعه به عنوان یک ضرورت تلقی می کنم اما اگر مبنای تشکیل احزاب صرفا برای به قدرت رسیدن باشد آن را قبول ندارم.
آیت الله نورمفیدی خطاب به اعضای حاضر در جلسه وظیفه احزاب در استانها را تجمیع نظرات مردم در زمینه های سیاسی، فرهنگی و اجتماعی برشمرد و ادامه داد: چه بهتر حاکمیت و نظام با عصاره نظرهای مردمی و مشورت احزاب در زمینه های مختلف جامعه بیشتر آشنا شوند.
نماینده مردم گلستان در مجلس خبرگان با تصریح بر اینکه فعالیت احزاب در نظام اسلامی متفاوت با نظام سرمایه داری است، افزود: احزاب اعم از اصلاح طلب و اصولگرا باید بهترین نظریه ها را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم جمع آوری کرده و برای پیشبرد امور این کشور برنامه ریزی کنند.
آیت الله نورمفیدی با بیان اینکه با اصلاح طلبان و اصولگرایان تندرو میانه ای ندارم، اظهار داشت: کسانی که غیر از خود، حزب و جناحشان دیگران را نمی بینند تندرو هستند و باید اصلاح شوند.
امام جمعه گرگان تصریح کرد: در مواردی با نظرها و گفته های منطقی اصلاح طلبان و اصولگرایان موافقم.

  27 آبان 1394
مرجع: ایرنا
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز