سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران گلستان:
نخستین نکوداشت شهدای اهل تسنن شمال کشور در گلستان برگزار می‎شود

سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران گلستان از برگزاری نخستین نکوداشت شهدای اهل تسنن شمال کشور به میزبانی این استان خبر داد.

 

علی‎اصغر فاضلی عصر امروز ضمن گرامیداشت هفته بسیج در گفت‎وگو با خبرنگار فارس در گرگان اظهار کرد: بالغ بر 6 هزار شهید از خطه شمال کشور  تقدیم انقلاب اسلامی شده است و بالغ بر یک‎هزار و 800 نفر ایثارگر اهل تسنن هستند.

وی در خصوص زمان برگزاری نخستین نکوداشت شهدای اهل تسنن شمال کشور تصریح کرد: نکوداشت شهدا با همکاری مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور تا پایان آذرماه جاری در شهرستان گرگان برگزار می‎شود.

* فرهنگ ایثار و شهادت از رموز موفقیت‎های انقلاب اسلامی است

سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران گلستان افزود: مراسم مذکور با حضور مسئولان استانی، خانواده‎های معظم شهدا و ایثارگران و اقشار مختلف مردمی انجام می‎گیرد.

فاضلی با بیان اینکه عزت و اقتدار انقلاب اسلامی به برکت خون شهدا و ازخودگذشتگی ایثارگران حاصل شده است، تاکید کرد: شهدای انقلاب اسلامی برای حفظ آرمان‎ها و ارزش‎های دینی علیه باطل جنگیدند بنابراین نباید خون پاک شهیدان پایمال شود.

وی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را از رموز موفقیت‎های انقلاب اسلامی دانست و بیان داشت: تا زمانی که انقلاب اسلامی این روحیه را در خود تقویت کند دشمن چشم طمع به این انقلاب نخواهد داشت.

* تقویت روحیه بسیجی منجر به چابک‎سازی دستگاه‎های اجرایی می‎شود

سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران گلستان با تاکید بر اینکه آرامش و امنیت جامعه مرهون خون پاک شهیدان است، اظهار کرد: این انقلاب با خون شهدای شیعه و سنی آبیاری شده و سندی بر وحدت ناگسستنی مسلمانان است.

فاضلی با اشاره به اینکه وحدت و برادری مسلمانان عامل پیروزی بر دشمنان است، گفت: دشمن از هر روزنه‎ای در جهت اختلاف‎افکنی بین مسلمانان تلاش می‎کند تا وحدت و برادری را گسسته کرده و آتش کینه را در قلب‎ها نفوذ دهد بنابراین همه باید هوشیار باشیم تا اسیر ترفندهای دشمن نشده و توطئه‎های آنان را خنثی کنیم.

وی با بیان اینکه بسیج یک نهاد مردمی، انقلابی و ارزشی است، گفت: روحیه بسیجی باید در مسئولان تقویت شود این تفکر به چابک‎سازی دستگاه‎های اجرایی منجر می‎شود.

 

  1 آذر 1394
بخش : استان گلستان / ایثاروشهادت
کد خبر: 50222
مرجع: فارس
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز