اصحاب رسانه گلستان با نگاه انقلابی در مسیر شهدا قلم می‌زنند

مسئول سازمان بسیج رسانه گلستان گفت: اصحاب رسانه گلستان با نگاه انقلابی در مسیر شهدا قلم می‌زنند.

علی محمد جعفری، صبح چهارشنبه، در اختتامیه جشنواره رسانه ای شهدای غواص و مدافع حرم گلستان، با بیان این که امید است که با این جشنواره رسانه ای قدم های خوبی در راستای مقاومت و ایثارگری برداشته شود، گفت: بیش از بیست برابر از آثاری که به دبیرخانه ارسال شده در رسانه‎های جمعی استان گلستان تولید شده و این بیانگر ادامه مسیر شهدا توسط اصحاب رسانه استان گلستان است.
وی افزود: خانواده های معزز شهیدان حضور شهدای غواص و مدافع حرم در استان گلستان آبرو بخش فضای ملتهب رسانه‎ای استان گلستان بوده و با رصد رسانه های استان گلستان در خواهید یافت اصحاب رسانه استان با نگاه انقلابی در مسیر شهدا قلم زده‎اند.
وی با اشاره به این که عمر زیادی از بسیج رسانه استان گلستان نمی‎گذرد، خاطرنشان کرد: طی این دو سال به دنبال این بودیم که بتوانیم برای حفظ انسجام انقلاب اسلامی وحدت را در اصحاب رسانه استان گلستان ایجاد کنیم.
جعفری اظهار کرد: جشنواره رسانه‎ای شهدای غواص و مدافع حرم استان گلستان همزمان با ورد شهدای غواص و مدافع حرم در استان گلستان برنامه‎ریزی شده است.
آینده روشن و خوبی در انتظار رسانه های گلستان است
در ادامه، دبیر جشنواره رسانه‎ای شهدای غواص و مدافع حرم گلستان گفت: این جشنواره رسانه‎ای می تواند گذاره‎ای بر حضور پرشکوه مردم استان گلستان در تشییع با شکوه و پرشکوه ۱۳ شهید غواص و شهدای مدافع حرم آل البیت(ع) باشد.
محمد رعیت به حضور پرشور و خلاقانه جوانان در کنار پشکسوتان عرصه رسانه اشاره کرد و گفت: این حضور نوید آینده روشن و خوبی از اصحاب رسانه استان گلستان است.
وی تصریح کرد: تقارن این جشنواره با هفته بسیج و شور حضور بسیجیان در عرصه  فرهنگی بسی پر معنا است.
دبیر جشنواره رسانه‎ای شهدای غواص و مدافع حرم گلستان با بیان اینکه در برگزاری این جشنواره مسئولان و مدیران دلسوزانه فعالیت داشتند، بیان کرد: با مقابله با جنگ نرم دشمن و با همت بسیجی جهاد فرهنگی را این جشنواره رقم زد و ما هنوز در آغاز راه هستیم و باید با اتحاد و هم بستگی بیش از پیش بمانیم و افتخارت دیگری را در انقلاب اسلامی رقم بزنیم.
رعیت گفت: جشنواره شهدای غواص و مدافع حرم استان گلستان با همت همه شهدای حرم به عرصه ظهور رسید و آمده بگو در مسیر ولایت بگوید اصحاب رسانه استان این فرماندهان و افسران جنگ نرم در پی آرمان‎های انقلاب اسلامی و امام (ره) هستند و خواهند ماند.

  4 آذر 1394
بخش : استان گلستان / ایثاروشهادت
کد خبر: 50304
مرجع: تا شهدا
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تریل شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز